VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 21.10.2026 05:31 UTC

WBALM5C55BE495711 BMW Z4 2011

VIN WBALM5C55BE495711
💥 Przód🔑 Kluczyki dostępne📍 TX - Houston East / Lane - B
Ostatnia oferta
275 USD
Aukcja, 15 paź 2026
Wartość rynkowa
10 325 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
12
przed naprawą

Strona i zdjęcia · usunięcie po płatności

Ostatnia oferta · Аукцион
15 paź 2026
Ostatnia oferta
$275

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

12 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 1 paź 2026
1 / 12

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Wartość rynkowa
10 325 USD
12PRZÓD
1Przód
2Drobne wgniecenia i rysy

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 275 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 10 325 USD.
  • • Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw
  • ☐chłodnice, klimatyzacja i wentylatory
  • ☐błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne
  • ☐szczeliny maski i błotników, grubość lakieru z przodu

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 15 paź 2026lot 64702376Ostatnia oferta 275 USD
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston East / Lane - B
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne
  2. 1 paź 2026Copartlot 64702376Ostatnia oferta 525 USD
    2011 BMW Z4 VIN WBALM5C55BE495711 фото 1
    Uszkodzenie
    Przód
    Dokument
    Lokalizacja
    TX - Houston East / Lane - B
    Stan
    Dozwolone przygotowanie do sprzedaży, kluczyki dostępne

    Zapisano 12 zdjęć.

Dane lotu 64702376

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
64702376
Data
15 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
275 USD
Wartość rynkowa
10 325 USD
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston East / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
21.10.2026 05:31 UTC
Wpis zaktualizowano
21.10.2026 05:31 UTC

Dane lotu 64702376

Aukcja
Copart
Numer lotu
64702376
Data
1 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
525 USD
Wartość rynkowa
10 325 USD
Główne uszkodzenie
Przód
Dodatkowe uszkodzenie
Drobne wgniecenia i rysy
Stan
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
TX - Houston East / Lane - B
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, TX
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
21.10.2026 05:30 UTC
W archiwum od
13.10.2026 07:45 UTC
Wpis zaktualizowano
13.10.2026 07:45 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
1 paź 2026Ostatnia oferta525 USDCopart
dane na 13 paź 2026Wartość rynkowa10 325 USDCopart
15 paź 2026Ostatnia oferta275 USDAukcja
dane na 21 paź 2026Wartość rynkowa10 325 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 64702376 · aukcja 15 paź 2026
  • Copart · lot 64702376 · aukcja 1 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne BMW Z4

VIN
WBALM5C55BE495711
Nazwa
BMW Z4 2011
Marka
BMW
Model
Z4
Rok
2011
Nadwozie
Kabriolet
Typ pojazdu
coupe
Kolor
Czarny
Silnik
3.0L 6
Pojemność
3 l
Cylindry
6
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na tylne koła
Wystawienia
2
W archiwum od
13.10.2026 07:45 UTC
Aktualizacja karty
21.10.2026 05:31 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2003 Z41100 USD
2016 Z4525 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum BMW Z4. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

BMW Z4 2011, VIN WBALM5C55BE495711.

W archiwum: 2 wpisy, 12 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 64702376. Data aukcji: 15 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston East / Lane - B. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Dokument: SALVAGE VEHICLE TITLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 275 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 64702376. Data aukcji: 1 paź 2026. Lokalizacja: TX - Houston East / Lane - B. Główne uszkodzenie: Przód. Dodatkowe uszkodzenie: Drobne wgniecenia i rysy. Dokument: SALVAGE VEHICLE TITLE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Dozwolone przygotowanie do sprzedaży (ENHANCED VEHICLES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 525 USD.

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Przód”?

Uszkodzenie przodu może obejmować zderzak, lampy, chłodzenie, maskę i belkę. Silny udar może uszkodzić podłużnice lub ramę pomocniczą. na осмотре проверьте: podłużnice przednie: geometria, spawy i ślady napraw; chłodnice, klimatyzacja i wentylatory; błędy SRS, pasy i poduszki powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN WBALM5C55BE495711 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Podobne auta w archiwum

Wszystkie BMW Z4 w archiwum →
WBAHF3C04LWW77856 — 2020 BMW Z4, Tył (Rear End), zdjęć przed naprawą
CopartSprzedano 22 paź 202626

BMW Z4

2020
VINWBAHF3C04LWW77856
Lot nr73681186
112 017 mil2 l · Benzyna
Wartość rynkowa
27 025 USD
Ostatnia oferta
575 USD

Używamy niezbędnych cookies, aby zapamiętać język, umożliwić powrót do płatności i zachować ustawienia.

Polityka cookies
Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies