VINRentgenPoznaj historię po VIN.
Raport VINaktualizacja 18.10.2026 01:31 UTC

ZASFAKBN9J7B84432 Alfa Romeo Stelvio 2018

VIN ZASFAKBN9J7B84432
💥 Bok🧭 128 080 km na aukcjiJechał przy przyjęciu🔑 Kluczyki dostępne📍 PA - Philadelphia / Lane - A
Ostatnia oferta
750 USD
Aukcja, 9 paź 2026
Wartość rynkowa
10 700 USD
przed szkodą (ACV)
Wpisy w archiwum
2
dla tego VIN
Zdjęcia z aukcji
13
przed naprawą
Ostatnia oferta · Аукцион
9 paź 2026
Ostatnia oferta
$750

Zdjęcia z aukcji — przed naprawą

13 zdjęć
Copart · zdjęcia z aukcji · 9 paź 2026
1 / 13

Uszkodzenia

Poważne
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Szacowany koszt naprawy z aukcji
16 169 USD
Wartość rynkowa
10 700 USD
12PRZÓD
1Bok
2Przód

Co to oznacza dla kupującego

  • • Dokument Dokument Salvage: oznaczenie szkody lub odpisu ubezpieczeniowego; zasady zależą od regionu.
  • • Wynik sprzedaży nieopublikowany. Ostatnia oferta: 750 USD.
  • • Wartość rynkowa przed szkodą: 10 700 USD.
  • • Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.
Co sprawdzić podczas oględzin
  • ☐słupki i progi
  • ☐działanie i spasowanie drzwi
  • ☐kurtyny powietrzne
  • ☐grubość lakieru progów i słupków

Historia aukcyjna VIN

2 wpisy
  1. 9 paź 2026lot 67332826Ostatnia oferta 750 USD
    Przebieg
    128 080 km (79 585 mil)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    PA - Philadelphia / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne
  2. 9 paź 2026Copartlot 67332826Ostatnia oferta 750 USD
    2018 ALFA ROMEO STELVIO VIN ZASFAKBN9J7B84432 фото 1
    Przebieg
    79 585 mil (128 080 km)
    Uszkodzenie
    Bok
    Dokument
    Lokalizacja
    PA - Philadelphia / Lane - A
    Stan
    Jechał przy przyjęciu, kluczyki dostępne

    Zapisano 13 zdjęć.

Historia przebiegu na aukcjach✓ bez rozbieżności
128 080 km128 080 km

Dane lotu 67332826

Aukcja
Aukcja
Numer lotu
67332826
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
750 USD
Wartość rynkowa
10 700 USD
Szacowany koszt naprawy
16 169 USD
Przebieg
128 080 km · 79 585 mil · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
PA - Philadelphia / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, PA
Status lotu
Aukcja zakończona
W archiwum od
18.10.2026 01:31 UTC
Wpis zaktualizowano
18.10.2026 01:31 UTC

Dane lotu 67332826

Aukcja
Copart
Numer lotu
67332826
Data
9 paź 2026
Status
Status niepodany
Ostatnia oferta
750 USD
Wartość rynkowa
10 700 USD
Szacowany koszt naprawy
16 169 USD
Przebieg
79 585 mil · 128 080 km · rzeczywisty
Główne uszkodzenie
Bok
Dodatkowe uszkodzenie
Przód
Stan
Jechał przy przyjęciu
Kluczyki
Tak
Dokument
Lokalizacja
PA - Philadelphia / Lane - A
Kraj kupującego
US
Region kupującego
USA, PA
Status lotu
Aukcja zakończona
Aktualizacja lotu
18.10.2026 01:31 UTC
W archiwum od
11.10.2026 18:25 UTC
Wpis zaktualizowano
11.10.2026 18:25 UTC

Historia cen

DataRodzajKwotaAukcja
9 paź 2026Ostatnia oferta750 USDAukcja
dane na 11 paź 2026Wartość rynkowa10 700 USDCopart
9 paź 2026Ostatnia oferta750 USDCopart
dane na 18 paź 2026Wartość rynkowa10 700 USDAukcja

Informacje o cenie mogą być nieaktualne lub niedokładne.

Źródło wpisu

  • Aukcja · lot 67332826 · aukcja 9 paź 2026
  • Copart · lot 67332826 · aukcja 9 paź 2026

Publiczny wpis aukcyjny: aukcja, numer lotu i data. Link do oryginału, jeśli jest dostępny.

Dane techniczne Alfa Romeo Stelvio

VIN
ZASFAKBN9J7B84432
Nazwa
Alfa Romeo Stelvio 2018
Marka
Alfa Romeo
Model
Stelvio
Rok
2018
Nadwozie
sport_utility_vehicle
Typ pojazdu
automobile
Kolor
Niebieski
Silnik
2.0L 4
Pojemność
2 l
Cylindry
4
Paliwo
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na wszystkie koła
Wystawienia
2
W archiwum od
11.10.2026 18:25 UTC
Aktualizacja karty
18.10.2026 01:31 UTC

Cena na tle podobnych sprzedaży

2018 Stelvio5400 USD
2018 Stelvio6000 USD
2018 Stelvio275 USD

Końcowe ceny sprzedaży z archiwum Alfa Romeo Stelvio. Ostatnie oferty są wykluczone. Wszystkie statystyki modelu →

Opis

Alfa Romeo Stelvio 2018, VIN ZASFAKBN9J7B84432.

W archiwum: 2 wpisy, 13 zdjęć.

Wpis 1: aukcja Aukcja, lot 67332826. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: PA - Philadelphia / Lane - A. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Przód. Przebieg: 128 080 km. Dokument: CERTIFICATE OF SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 750 USD.

Wpis 2: aukcja Copart, lot 67332826. Data aukcji: 9 paź 2026. Lokalizacja: PA - Philadelphia / Lane - A. Główne uszkodzenie: Bok. Dodatkowe uszkodzenie: Przód. Przebieg: 128 080 km. Dokument: CERTIFICATE OF SALVAGE — dokument z oznaczeniem szkody lub odpisu. Stan: Jechał przy przyjęciu (RUNS AND DRIVES). Kluczyki: Tak. Ostatnia oferta: 750 USD.

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy.

Dane aukcyjne opisują stan w chwili wystawienia. Nie zastępują oględzin i diagnostyki przed zakupem.

Pytania o ten VIN

Skąd pochodzą zdjęcia?

To zdjęcia z oferty aukcyjnej przed naprawą. Wpis wskazuje aukcję, lot i datę.

Dlaczego brak ceny sprzedaży?

Oferta zawiera ostatnią stawkę, ale nie potwierdzoną cenę sprzedaży. Pokazujemy ją oddzielnie.

Co oznacza uszkodzenie „Bok”?

Uszkodzenie boku może dotyczyć drzwi, słupków i progów. Szczególnie sprawdź słupek środkowy. na осмотре проверьте: słupki i progi; działanie i spasowanie drzwi; kurtyny powietrzne. To nie jest wycena naprawy.

Czy mogę usunąć ten VIN z vinrentgen.com?

Usunięcie VIN ZASFAKBN9J7B84432 z vinrentgen.com jest płatne. Po potwierdzeniu płatności usuwamy stronę i zdjęcia. Nie dotyczy to innych stron ani aukcji.

Niezbędne cookies

Język, bezpieczeństwo i powrót do płatności. Te cookies zapewniają podstawowe działanie serwisu.

Analityka odwiedzin

Analityka nie jest obecnie skonfigurowana.

Analityka wyłączona

Polityka cookies