VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 19.10.2026 04:42 UTC

1C4BJWEG2FL767886 Jeep Wrangler Unlimited 2015

VIN 1C4BJWEG2FL767886
💥 Передня частина🧭 324 978 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є🏢 Продавець: GEICO📍 MS - Jackson / Lane - A
Остання ставка
1 650 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
15 225 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$1 650

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
9 567 USD
Ринкова вартість
15 225 USD
1ПЕРЕД
1Передня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 1 650 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 15 225 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 68483666Остання ставка 1 650 USD
    Пробіг
    324 978 км (201 932 милі)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Продавець
    GEICO
    Майданчик
    MS - Jackson / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 68483666Остання ставка 1 650 USD
    2015 JEEP WRANGLER UNLIMITED VIN 1C4BJWEG2FL767886 фото 1
    Пробіг
    201 932 милі (324 978 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Продавець
    GEICO
    Майданчик
    MS - Jackson / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
324 978 км324 978 км

Дані лота 68483666

Аукціон
Аукціон
Номер лота
68483666
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
1 650 USD
Ринкова вартість
15 225 USD
Оцінка ремонту
9 567 USD
Пробіг
324 978 км · 201 932 милі · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Продавець
GEICO
Майданчик
MS - Jackson / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MS
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
19.10.2026 04:42 UTC
Запис оновлено
19.10.2026 04:42 UTC

Дані лота 68483666

Аукціон
Copart
Номер лота
68483666
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
1 650 USD
Ринкова вартість
15 225 USD
Оцінка ремонту
9 567 USD
Пробіг
201 932 милі · 324 978 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Продавець
GEICO
Майданчик
MS - Jackson / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MS
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
19.10.2026 04:42 UTC
В архіві з
12.10.2026 07:35 UTC
Запис оновлено
12.10.2026 07:35 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка1 650 USDАукціон
дані станом на 12 жовт. 2026 р.Ринкова вартість15 225 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка1 650 USDCopart
дані станом на 19 жовт. 2026 р.Ринкова вартість15 225 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 68483666 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 68483666 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Jeep Wrangler Unlimited

VIN
1C4BJWEG2FL767886
Назва
Jeep Wrangler Unlimited 2015
Марка
Jeep
Модель
Wrangler Unlimited
Рік
2015
Кузов
4dr_sport_utility
Тип ТЗ
suv
Колір
Сріблястий
Двигун
3.6L 6
Об’єм
3.6 л
Циліндри
6
Паливо
Бензин / етанол
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
12.10.2026 07:35 UTC
Картку оновлено
19.10.2026 04:42 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2017 Wrangler Unlimited4 650 USD
2020 Wrangler Unlimited5 500 USD
2018 Wrangler Unlimited2 750 USD
2018 Wrangler Unlimited700 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Jeep Wrangler Unlimited. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Jeep Wrangler Unlimited 2015, VIN 1C4BJWEG2FL767886.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 68483666. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MS - Jackson / Lane - A. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 324 978 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGED — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 1 650 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 68483666. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MS - Jackson / Lane - A. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 324 978 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGED — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 1 650 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1C4BJWEG2FL767886 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Jeep Wrangler Unlimited в архіві →
1C4BJWEG2HL507667 — 2017 Jeep Wrangler Unlimited, Передня частина (Front End), фото до ремонту
CopartПродано 9 жовт. 2026 р.12
VIN1C4BJWEG2HL507667
Лот №69975626
126 698 миль3.6 л · Бензин / етанол
Ринкова вартість
17 231 USD
Продано за
4 650 USD
27% ринкової вартості
1C4HJXDG0LW120253 — 2020 Jeep Wrangler Unlimited, Передня частина (Front End), фото до ремонту
23 жовт. 2026 р.13
VIN1C4HJXDG0LW120253
Лот №62612316
115 816 км3.6 л · Бензин
Ринкова вартість
27 500 USD
Остання ставка
450 USD

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies