VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 16.10.2026 22:55 UTC

1C4PJMJX2JD613603 Jeep Cherokee 2018

VIN 1C4PJMJX2JD613603
💥 Передня частина🧭 189 252 км на аукціоні🔑 Ключів немає📍 IN - Indianapolis / Lane - C
Остання ставка
200 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
16 825 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$200

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Ні
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
11 140 USD
Ринкова вартість
16 825 USD
1ПЕРЕД
1Передня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 200 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 16 825 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 57868326Остання ставка 200 USD
    Пробіг
    189 252 км (117 596 миль)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    IN - Indianapolis / Lane - C
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключів немає
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 57868326Остання ставка 200 USD
    2018 JEEP CHEROKEE VIN 1C4PJMJX2JD613603 фото 1
    Пробіг
    117 596 миль (189 252 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    IN - Indianapolis / Lane - C
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключів немає

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
189 252 км189 252 км

Дані лота 57868326

Аукціон
Аукціон
Номер лота
57868326
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
200 USD
Ринкова вартість
16 825 USD
Оцінка ремонту
11 140 USD
Пробіг
189 252 км · 117 596 миль · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Ні
Документ
Майданчик
IN - Indianapolis / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, IN
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
16.10.2026 22:55 UTC
Запис оновлено
16.10.2026 22:55 UTC

Дані лота 57868326

Аукціон
Copart
Номер лота
57868326
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
200 USD
Ринкова вартість
16 825 USD
Оцінка ремонту
11 140 USD
Пробіг
117 596 миль · 189 252 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Ні
Документ
Майданчик
IN - Indianapolis / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, IN
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
16.10.2026 22:55 UTC
В архіві з
11.10.2026 05:34 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 05:34 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка200 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість16 825 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка200 USDCopart
дані станом на 16 жовт. 2026 р.Ринкова вартість16 825 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 57868326 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 57868326 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Jeep Cherokee

VIN
1C4PJMJX2JD613603
Назва
Jeep Cherokee 2018
Марка
Jeep
Модель
Cherokee
Рік
2018
Кузов
sport_utility_vehicle
Тип ТЗ
automobile
Колір
Чорний
Двигун
3.2L 6
Об’єм
3.2 л
Циліндри
6
Паливо
Бензин / етанол
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 05:34 UTC
Картку оновлено
16.10.2026 22:55 UTC

Опис

Jeep Cherokee 2018, VIN 1C4PJMJX2JD613603.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 57868326. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: IN - Indianapolis / Lane - C. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 189 252 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE TITLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Ні. Остання ставка: 200 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 57868326. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: IN - Indianapolis / Lane - C. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 189 252 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE TITLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Ні. Остання ставка: 200 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1C4PJMJX2JD613603 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Jeep Cherokee в архіві →
1C4PJMCS9HW532064 — 2017 Jeep Cherokee, Передня частина, фото до ремонту
IAAI1
VIN1C4PJMCS9HW532064
Лот №46350504
2 км3.2 л · Бензин / етанол
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
1C4PJMMX8MD202898 — 2021 Jeep Cherokee, Лівий бік, фото до ремонту
IAAI5
VIN1C4PJMMX8MD202898
Лот №46349338
14 471 миля3.2 л · Бензин / етанол
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
1C4PJLDX8KD353862 — 2019 Jeep Cherokee, Пошкодження двигуна, фото до ремонту
IAAI5
VIN1C4PJLDX8KD353862
Лот №46378335
112 450 миль3.2 л · Бензин / етанол
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies