VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 17.10.2026 10:48 UTC

1C4RJFBG8FC708358 Jeep Grand Cherokee 2015

VIN 1C4RJFBG8FC708358
💥 Передня частина🧭 245 069 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 MI - Lansing / Lane - B
Остання ставка
275 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
9 550 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$275

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
9 221 USD
Ринкова вартість
9 550 USD
1ПЕРЕД
1Передня частина

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Свідоцтво.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 275 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 9 550 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 61474356Остання ставка 275 USD
    Пробіг
    245 069 км (152 279 миль)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    MI - Lansing / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 61474356Остання ставка 275 USD
    2015 JEEP GRAND CHEROKEE VIN 1C4RJFBG8FC708358 фото 1
    Пробіг
    152 279 миль (245 069 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    MI - Lansing / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
245 069 км245 069 км

Дані лота 61474356

Аукціон
Аукціон
Номер лота
61474356
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
275 USD
Ринкова вартість
9 550 USD
Оцінка ремонту
9 221 USD
Пробіг
245 069 км · 152 279 миль · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MI - Lansing / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MI
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 10:48 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 10:48 UTC

Дані лота 61474356

Аукціон
Copart
Номер лота
61474356
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
275 USD
Ринкова вартість
9 550 USD
Оцінка ремонту
9 221 USD
Пробіг
152 279 миль · 245 069 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MI - Lansing / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MI
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 10:48 UTC
В архіві з
11.10.2026 11:33 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 11:33 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка275 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість9 550 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка275 USDCopart
дані станом на 17 жовт. 2026 р.Ринкова вартість9 550 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 61474356 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 61474356 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Jeep Grand Cherokee

VIN
1C4RJFBG8FC708358
Назва
Jeep Grand Cherokee 2015
Марка
Jeep
Модель
Grand Cherokee
Рік
2015
Кузов
4dr_sport_utility
Тип ТЗ
suv
Колір
Чорний
Двигун
3.6L 6
Об’єм
3.6 л
Циліндри
6
Паливо
Бензин / етанол
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 11:33 UTC
Картку оновлено
17.10.2026 10:48 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2017 Grand Cherokee2 475 USD
2017 Grand Cherokee3 200 USD
2020 Grand Cherokee2 050 USD
2023 Grand Cherokee9 500 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Jeep Grand Cherokee. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Jeep Grand Cherokee 2015, VIN 1C4RJFBG8FC708358.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 61474356. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MI - Lansing / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 245 069 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 275 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 61474356. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MI - Lansing / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 245 069 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 275 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1C4RJFBG8FC708358 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Jeep Grand Cherokee в архіві →
1C4RJFBG0MC809441 — 2021 Jeep Grand Cherokee, Передня частина зліва (Left Front), фото до ремонту
IAAI1
VIN1C4RJFBG0MC809441
Лот №46175344
61 641 миля3.6 л · Бензин / етанол
Ринкова вартість
немає даних
Остання ставка
1 950 USD
1C4RJFBT3KC799353 — 2019 Jeep Grand Cherokee, Пошкодження знизу (Under Carriage), фото до ремонту
IAAI1
VIN1C4RJFBT3KC799353
Лот №40087911
111 483 милі5.7 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies