VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 18.10.2026 06:11 UTC

1C6RR6FG7LS116543 RAM 1500 Classic 2020

VIN 1C6RR6FG7LS116543
💥 Передня частина🧭 263 517 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є🏢 Продавець: FLEXCO FLEET SERVICES📍 VA - Danville / Lane - A
Остання ставка
1 150 USD
Аукціон, 16 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
18 025 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
16 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$1 150

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
18 025 USD
12ПЕРЕД
1Передня частина
2Бокова частина

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Свідоцтво.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 1 150 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 18 025 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 16 жовт. 2026 р.лот 59410256Остання ставка 1 150 USD
    Пробіг
    263 517 км (163 742 милі)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Продавець
    FLEXCO FLEET SERVICES
    Майданчик
    VA - Danville / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 59410256Остання ставка 1 150 USD
    2020 RAM 1500 CLASSIC VIN 1C6RR6FG7LS116543 фото 1
    Пробіг
    163 742 милі (263 517 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Продавець
    FLEXCO FLEET SERVICES
    Майданчик
    VA - Danville / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
263 517 км263 517 км

Дані лота 59410256

Аукціон
Аукціон
Номер лота
59410256
Коли
16 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
1 150 USD
Ринкова вартість
18 025 USD
Пробіг
263 517 км · 163 742 милі · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Продавець
FLEXCO FLEET SERVICES
Майданчик
VA - Danville / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, VA
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
18.10.2026 06:11 UTC
Запис оновлено
18.10.2026 06:11 UTC

Дані лота 59410256

Аукціон
Copart
Номер лота
59410256
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
1 150 USD
Ринкова вартість
18 025 USD
Пробіг
163 742 милі · 263 517 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Продавець
FLEXCO FLEET SERVICES
Майданчик
VA - Danville / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, VA
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
18.10.2026 06:11 UTC
В архіві з
11.10.2026 20:44 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 20:44 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість18 025 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка1 150 USDCopart
16 жовт. 2026 р.Остання ставка1 150 USDАукціон
дані станом на 18 жовт. 2026 р.Ринкова вартість18 025 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 59410256 · торги 16 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 59410256 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики RAM 1500 Classic

VIN
1C6RR6FG7LS116543
Назва
RAM 1500 Classic 2020
Марка
RAM
Модель
1500 Classic
Рік
2020
Кузов
Пікап
Тип ТЗ
automobile
Колір
Білий
Двигун
3.6L 6
Об’єм
3.6 л
Циліндри
6
Паливо
Бензин / етанол
Коробка
Автоматична
Привід
Задній
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 20:44 UTC
Картку оновлено
18.10.2026 06:11 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2019 1500 Classic1 600 USD
2023 1500 Classic3 900 USD
2024 1500 Classic275 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву RAM 1500 Classic. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

RAM 1500 Classic 2020, VIN 1C6RR6FG7LS116543.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 59410256. Дата торгів: 16 жовт. 2026 р.. Майданчик: VA - Danville / Lane - A. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 263 517 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 1 150 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 59410256. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: VA - Danville / Lane - A. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 263 517 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 1 150 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1C6RR6FG7LS116543 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі RAM 1500 Classic в архіві →
1C6RR7LG6KS592792 — 2019 RAM 1500 Classic, Пошкодження з усіх боків (All Over), фото до ремонту
21 жовт. 2026 р.12
VIN1C6RR7LG6KS592792
Лот №59299046
229 441 км3.6 л · Бензин / етанол
Ринкова вартість
23 525 USD
Остання ставка
275 USD

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies