VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 21.10.2026 12:49 UTC

1C6RR7TT4HS584342 RAM 1500 Big Horn 4X4 6'4 Box 2017

VIN 1C6RR7TT4HS584342
💥 Правий бік🧭 86 163 км на аукціоні🏢 Продавець: Progressive Casualty Insurance📍 Asheville / Lane - 181257~US_A
Остання ставка
7 350 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
24 966 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
16
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$7 350

Фото з аукціону — до ремонту

16 фото
IAAI · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 16

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Правий бік
Стан
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
13 380 USD
Ринкова вартість
24 966 USD
1ПЕРЕД
1Правий бік

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 7 350 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 24 966 USD.
  • • Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку.
Що перевірити під час огляду
  • ☐стійки й пороги
  • ☐робота та зазори дверей
  • ☐шторки безпеки
  • ☐товщина фарби на порогах і стійках

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 45694811Остання ставка 7 350 USD
    Пробіг
    86 163 км (53 539 миль)
    Пошкодження
    Правий бік
    Документ
    Продавець
    Progressive Casualty Insurance
    Майданчик
    Asheville / Lane - 181257~US_A
    Стан
    Рухався під час приймання
  2. 9 жовт. 2026 р.IAAIлот 45694811Продано за 7 350 USD
    2017 RAM 1500 Big Horn 4x4 6'4 Box VIN 1C6RR7TT4HS584342 фото 1
    Пробіг
    53 539 миль (86 163 км)
    Пошкодження
    Правий бік
    Документ
    Продавець
    Progressive Casualty Insurance
    Майданчик
    Asheville / Lane - 181257~US_A
    Стан
    Рухався під час приймання

    Збережено 16 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
86 163 км86 163 км

Дані лота 45694811

Аукціон
Аукціон
Номер лота
45694811
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
7 350 USD
Ринкова вартість
24 966 USD
Оцінка ремонту
13 380 USD
Пробіг
86 163 км · 53 539 миль · фактичний
Основне пошкодження
Правий бік
Стан
Документ
Продавець
Progressive Casualty Insurance
Майданчик
Asheville / Lane - 181257~US_A
Регіон покупця
North Carolina
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
19.10.2026 07:48 UTC
В архіві з
12.10.2026 09:07 UTC
Запис оновлено
12.10.2026 09:07 UTC

Дані лота 45694811

Аукціон
IAAI
Номер лота
45694811
Коли
Продано 9 жовт. 2026 р.
Статус
Продано
Результат
Продано
Ціна продажу
7 350 USD
Тип ціни
ціна продажу на аукціоні
Остання ставка
7 350 USD
Ринкова вартість
24 966 USD
Оцінка ремонту
13 380 USD
Пробіг
53 539 миль · 86 163 км · фактичний
Основне пошкодження
Правий бік
Стан
Документ
Продавець
Progressive Casualty Insurance
Майданчик
Asheville / Lane - 181257~US_A
Регіон покупця
North Carolina
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
21.10.2026 12:49 UTC
В архіві з
10.10.2026 22:20 UTC
Запис оновлено
21.10.2026 12:49 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка7 350 USDIAAI
9 жовт. 2026 р.Ціна продажу7 350 USDIAAI
дані станом на 12 жовт. 2026 р.Ринкова вартість24 966 USDАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка7 350 USDАукціон
дані станом на 19 жовт. 2026 р.Ринкова вартість24 966 USDIAAI

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 45694811 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • IAAI · лот 45694811 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики RAM 1500 Big Horn 4X4 6'4 Box

VIN
1C6RR7TT4HS584342
Назва
RAM 1500 Big Horn 4X4 6'4 Box 2017
Марка
RAM
Модель
1500 Big Horn 4X4 6'4 Box
Рік
2017
Колір
Бордовий
Двигун
5.7L V-8 VVT, 395HP
Об’єм
5.7 л
Циліндри
8
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Виставлень
2
Остання ціна продажу
7 350 USD
Дата останнього продажу
9 жовт. 2026 р.
В архіві з
10.10.2026 22:20 UTC
Картку оновлено
21.10.2026 12:49 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2021 1500 Big Horn 4X4 6'4 Box3 375 USD
2018 1500 Big Horn 4X4 6'4 Box3 400 USD
2021 1500 Big Horn 4X4 6'4 Box8 150 USD
2025 1500 Big Horn 4X4 6'4 Box1 600 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву RAM 1500 Big Horn 4X4 6'4 Box. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

RAM 1500 Big Horn 4X4 6'4 Box 2017, VIN 1C6RR7TT4HS584342.

В архіві: 2 записи, 16 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 45694811. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Asheville / Lane - 181257~US_A. Основне пошкодження: Правий бік. Пробіг: 86 163 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run & Drive). Остання ставка: 7 350 USD.

Запис 2: аукціон IAAI, лот 45694811. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Asheville / Lane - 181257~US_A. Основне пошкодження: Правий бік. Додаткове пошкодження: Не вказано. Пробіг: 86 163 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run and drive). Ціна продажу: 7 350 USD.

Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Правий бік»?

Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку. на осмотре проверьте: стійки й пороги; робота та зазори дверей; шторки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1C6RR7TT4HS584342 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies