VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 15.10.2026 16:51 UTC

1FDXE4FS6FDA29113 Ford Econoline 2015

VIN 1FDXE4FS6FDA29113
💥 Пошкодження з усіх боків📄 Документ Salvage⛔ Дозволено передпродажну підготовку🔑 Ключі є📍 TX - Houston / Lane - A
Остання ставка
550 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
15 950 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
1
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$550

Фото з аукціону — до ремонту

1 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 1

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Пошкодження з усіх боків
Стан
Дозволено передпродажну підготовку
Ключі
Є
Документ
документ із позначкою пошкодження чи списання
Оцінка ремонту аукціоном
59 090 USD
Ринкова вартість
15 950 USD
1ПЕРЕД
1Пошкодження з усіх боків

Що це означає для покупця

  • • Документ документ із позначкою пошкодження чи списання: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 550 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 15 950 USD.
  • • Зазначено пошкодження кількох зон. Перевірте весь кузов і конструкцію; причина з позначки не відома.
Що перевірити під час огляду
  • ☐геометрія кузова на стенді
  • ☐дах і стійки

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 71854796Остання ставка 550 USD
    Пошкодження
    Пошкодження з усіх боків
    Документ
    документ із позначкою пошкодження чи списання
    Майданчик
    TX - Houston / Lane - A
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 71854796Остання ставка 550 USD
    2015 FORD ECONOLINE VIN 1FDXE4FS6FDA29113 фото 1
    Пошкодження
    Пошкодження з усіх боків
    Документ
    документ із позначкою пошкодження чи списання
    Майданчик
    TX - Houston / Lane - A
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є

    Збережено 1 фото.

Дані лота 71854796

Аукціон
Аукціон
Номер лота
71854796
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
550 USD
Ринкова вартість
15 950 USD
Оцінка ремонту
59 090 USD
Основне пошкодження
Пошкодження з усіх боків
Стан
Дозволено передпродажну підготовку
Ключі
Є
Документ
документ із позначкою пошкодження чи списання
Майданчик
TX - Houston / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, TX
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
15.10.2026 16:51 UTC
Запис оновлено
15.10.2026 16:51 UTC

Дані лота 71854796

Аукціон
Copart
Номер лота
71854796
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
550 USD
Ринкова вартість
15 950 USD
Оцінка ремонту
59 090 USD
Основне пошкодження
Пошкодження з усіх боків
Стан
Дозволено передпродажну підготовку
Ключі
Є
Документ
документ із позначкою пошкодження чи списання
Майданчик
TX - Houston / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, TX
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
15.10.2026 16:51 UTC
В архіві з
10.10.2026 11:04 UTC
Запис оновлено
10.10.2026 11:04 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка550 USDАукціон
дані станом на 10 жовт. 2026 р.Ринкова вартість15 950 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка550 USDCopart
дані станом на 15 жовт. 2026 р.Ринкова вартість15 950 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 71854796 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 71854796 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Ford Econoline

VIN
1FDXE4FS6FDA29113
Назва
Ford Econoline 2015
Марка
Ford
Модель
Econoline
Рік
2015
Кузов
cutaway
Тип ТЗ
medium duty/box trucks
Колір
Червоний
Двигун
6.8L 10
Об’єм
6.8 л
Циліндри
10
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Задній
Виставлень
2
В архіві з
10.10.2026 11:04 UTC
Картку оновлено
15.10.2026 16:51 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2008 Econoline900 USD
2012 Econoline5 100 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Ford Econoline. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Ford Econoline 2015, VIN 1FDXE4FS6FDA29113.

В архіві: 2 записи, 1 фотографія.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 71854796. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - Houston / Lane - A. Основне пошкодження: Пошкодження з усіх боків. Документ: документ із позначкою пошкодження чи списання (Salvage Vehicle Title). Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Є. Остання ставка: 550 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 71854796. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - Houston / Lane - A. Основне пошкодження: Пошкодження з усіх боків. Документ: документ із позначкою пошкодження чи списання (Salvage Vehicle Title). Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Є. Остання ставка: 550 USD.

Зазначено пошкодження кількох зон. Перевірте весь кузов і конструкцію; причина з позначки не відома.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Пошкодження з усіх боків»?

Зазначено пошкодження кількох зон. Перевірте весь кузов і конструкцію; причина з позначки не відома. на осмотре проверьте: геометрія кузова на стенді; дах і стійки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1FDXE4FS6FDA29113 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Ford Econoline в архіві →
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies