VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 16.10.2026 23:56 UTC

1FM5K8D87JGA52826 Ford Explorer 2018

VIN 1FM5K8D87JGA52826
💥 Передня частина🧭 105 043 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 IN - Indianapolis / Lane - D
Остання ставка
2 200 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
13 550 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$2 200

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
17 600 USD
Ринкова вартість
13 550 USD
1ПЕРЕД
1Передня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 2 200 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 13 550 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 63924956Остання ставка 2 200 USD
    Пробіг
    105 043 км (65 271 миля)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    IN - Indianapolis / Lane - D
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 63924956Остання ставка 2 200 USD
    2018 FORD EXPLORER VIN 1FM5K8D87JGA52826 фото 1
    Пробіг
    65 271 миля (105 043 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    IN - Indianapolis / Lane - D
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
105 043 км105 043 км

Дані лота 63924956

Аукціон
Аукціон
Номер лота
63924956
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
2 200 USD
Ринкова вартість
13 550 USD
Оцінка ремонту
17 600 USD
Пробіг
105 043 км · 65 271 миля · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
IN - Indianapolis / Lane - D
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, IN
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
16.10.2026 23:56 UTC
Запис оновлено
16.10.2026 23:56 UTC

Дані лота 63924956

Аукціон
Copart
Номер лота
63924956
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
2 200 USD
Ринкова вартість
13 550 USD
Оцінка ремонту
17 600 USD
Пробіг
65 271 миля · 105 043 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
IN - Indianapolis / Lane - D
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, IN
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
16.10.2026 23:55 UTC
В архіві з
11.10.2026 06:05 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 06:05 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка2 200 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість13 550 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка2 200 USDCopart
дані станом на 16 жовт. 2026 р.Ринкова вартість13 550 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 63924956 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 63924956 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Ford Explorer

VIN
1FM5K8D87JGA52826
Назва
Ford Explorer 2018
Марка
Ford
Модель
Explorer
Рік
2018
Кузов
sport_utility_vehicle
Тип ТЗ
automobile
Колір
Чорний
Двигун
3.5L 6
Об’єм
3.5 л
Циліндри
6
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 06:05 UTC
Картку оновлено
16.10.2026 23:56 UTC

Опис

Ford Explorer 2018, VIN 1FM5K8D87JGA52826.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 63924956. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: IN - Indianapolis / Lane - D. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 105 043 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE TITLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 2 200 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 63924956. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: IN - Indianapolis / Lane - D. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 105 043 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE TITLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 2 200 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1FM5K8D87JGA52826 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Ford Explorer в архіві →
1FMSK7DH2NGA11541 — 2022 Ford Explorer, Передня частина, фото до ремонту
IAAI17
VIN1FMSK7DH2NGA11541
Лот №46393050
78 734 милі2.3 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
1FMSK8DH2MGC10898 — 2021 Ford Explorer, Пошкодження двигуна, фото до ремонту
IAAI11
VIN1FMSK8DH2MGC10898
Лот №46392690
2.3 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
1FMSK8DH2LGC44404 — 2020 Ford Explorer, Передня частина, фото до ремонту
IAAI17
VIN1FMSK8DH2LGC44404
Лот №46377169
112 242 милі2.3 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
1FMWK8GCXSGB06870 — 2025 Ford Explorer, Задня частина, фото до ремонту
IAAI22
VIN1FMWK8GCXSGB06870
Лот №46377129
28 728 миль3 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies