VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 23.10.2026 15:35 UTC

1FM5K8D88JGC67714 Ford Explorer 2018

VIN 1FM5K8D88JGC67714
💥 Задня частина🧭 115 651 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 MI - Lansing / Lane - A
Остання ставка
2 450 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
13 550 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
14
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$2 450

Фото з аукціону — до ремонту

14 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 14

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Задня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
20 849 USD
Ринкова вартість
13 550 USD
1ПЕРЕД
1Задня частина

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Свідоцтво.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 2 450 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 13 550 USD.
  • • Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.
Що перевірити під час огляду
  • ☐підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик
  • ☐зазори багажника й задніх крил
  • ☐парктроніки й камера заднього виду
  • ☐товщина фарби на задніх крилах і стійках

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 68624406Остання ставка 2 450 USD
    Пробіг
    115 651 км (71 862 милі)
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Майданчик
    MI - Lansing / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 68624406Продано за 4 350 USD
    2018 FORD EXPLORER VIN 1FM5K8D88JGC67714 фото 1
    Пробіг
    71 862 милі (115 651 км)
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Майданчик
    MI - Lansing / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 14 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
115 651 км115 651 км

Дані лота 68624406

Аукціон
Аукціон
Номер лота
68624406
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
2 450 USD
Ринкова вартість
13 550 USD
Оцінка ремонту
20 849 USD
Пробіг
115 651 км · 71 862 милі · фактичний
Основне пошкодження
Задня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MI - Lansing / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MI
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 10:13 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 10:13 UTC

Дані лота 68624406

Аукціон
Copart
Номер лота
68624406
Коли
Продано 9 жовт. 2026 р.
Статус
Продано
Результат
Продано
Ціна продажу
4 350 USD
Тип ціни
ціна продажу на аукціоні
Остання ставка
2 450 USD
Ринкова вартість
13 550 USD
Оцінка ремонту
20 849 USD
Пробіг
71 862 милі · 115 651 км · фактичний
Основне пошкодження
Задня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MI - Lansing / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MI
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 10:13 UTC
В архіві з
11.10.2026 11:21 UTC
Запис оновлено
23.10.2026 15:35 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Ціна продажу4 350 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка2 450 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість13 550 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка2 450 USDCopart
дані станом на 17 жовт. 2026 р.Ринкова вартість13 550 USDАукціон
дані станом на 23 жовт. 2026 р.Ринкова вартість15 227 USDCopart

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 68624406 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 68624406 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Ford Explorer

VIN
1FM5K8D88JGC67714
Назва
Ford Explorer 2018
Марка
Ford
Модель
Explorer
Рік
2018
Кузов
sport_utility_vehicle
Тип ТЗ
automobile
Колір
Чорний
Двигун
3.5L 6
Об’єм
3.5 л
Циліндри
6
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
Остання ціна продажу
4 350 USD
Дата останнього продажу
9 жовт. 2026 р.
В архіві з
11.10.2026 11:21 UTC
Картку оновлено
23.10.2026 15:35 UTC

Опис

Ford Explorer 2018, VIN 1FM5K8D88JGC67714.

В архіві: 2 записи, 14 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 68624406. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MI - Lansing / Lane - A. Основне пошкодження: Задня частина. Пробіг: 115 651 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 2 450 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 68624406. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MI - Lansing / Lane - A. Основне пошкодження: Задня частина. Пробіг: 115 651 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Ціна продажу: 4 350 USD.

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Задня частина»?

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони. на осмотре проверьте: підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик; зазори багажника й задніх крил; парктроніки й камера заднього виду. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1FM5K8D88JGC67714 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Ford Explorer в архіві →
1FMSK8DH2LGC44404 — 2020 Ford Explorer, Передня частина, фото до ремонту
IAAI17
VIN1FMSK8DH2LGC44404
Лот №46377169
112 242 милі2.3 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
1FMWK8GCXSGB06870 — 2025 Ford Explorer, Задня частина, фото до ремонту
IAAI22
VIN1FMWK8GCXSGB06870
Лот №46377129
28 728 миль3 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
1FM5K8HC2MGA66023 — 2021 Ford Explorer, Передня частина (Front End), фото до ремонту
Copart23 жовт. 2026 р.21
VIN1FM5K8HC2MGA66023
Лот №68176616
52 050 миль3 л · Бензин
Ринкова вартість
33 558 USD
Остання ставка
4 550 USD

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies