VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 19.10.2026 00:58 UTC

1FMCU0GX7DUB38021 Ford Escape 2013

VIN 1FMCU0GX7DUB38021
💥 Пожежа двигуна🧭 178 312 км на аукціоні🔑 Ключі є📍 IL - Chicago South / Lane - A
Остання ставка
250 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
5 425 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$250

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Пожежа двигуна
Додаткове
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
5 838 USD
Ринкова вартість
5 425 USD
12ПЕРЕД
1Пожежа двигуна
2Передня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 250 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 5 425 USD.
  • • Тепло може пошкодити проводку та пластик поза видимими слідами пожежі. Перевірте електрику й приховані панелі.
Що перевірити під час огляду
  • ☐проводка й джгути
  • ☐кіптява під панелями

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 66137576Остання ставка 250 USD
    Пробіг
    178 312 км (110 798 миль)
    Пошкодження
    Пожежа двигуна
    Документ
    Майданчик
    IL - Chicago South / Lane - A
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 66137576Остання ставка 250 USD
    2013 FORD ESCAPE VIN 1FMCU0GX7DUB38021 фото 1
    Пробіг
    110 798 миль (178 312 км)
    Пошкодження
    Пожежа двигуна
    Документ
    Майданчик
    IL - Chicago South / Lane - A
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
178 312 км178 312 км

Дані лота 66137576

Аукціон
Аукціон
Номер лота
66137576
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
250 USD
Ринкова вартість
5 425 USD
Оцінка ремонту
5 838 USD
Пробіг
178 312 км · 110 798 миль · фактичний
Основне пошкодження
Пожежа двигуна
Додаткове пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
IL - Chicago South / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, IL
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
19.10.2026 00:58 UTC
Запис оновлено
19.10.2026 00:58 UTC

Дані лота 66137576

Аукціон
Copart
Номер лота
66137576
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
250 USD
Ринкова вартість
5 425 USD
Оцінка ремонту
5 838 USD
Пробіг
110 798 миль · 178 312 км · фактичний
Основне пошкодження
Пожежа двигуна
Додаткове пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
IL - Chicago South / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, IL
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
19.10.2026 00:58 UTC
В архіві з
12.10.2026 05:52 UTC
Запис оновлено
12.10.2026 05:52 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка250 USDАукціон
дані станом на 12 жовт. 2026 р.Ринкова вартість5 425 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка250 USDCopart
дані станом на 19 жовт. 2026 р.Ринкова вартість5 425 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 66137576 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 66137576 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Ford Escape

VIN
1FMCU0GX7DUB38021
Назва
Ford Escape 2013
Марка
Ford
Модель
Escape
Рік
2013
Кузов
4dr_sport_utility
Тип ТЗ
suv
Колір
Сірий
Двигун
1.6L 4
Об’єм
1.6 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
В архіві з
12.10.2026 05:52 UTC
Картку оновлено
19.10.2026 00:58 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2026 Escape4 250 USD
2026 Escape3 650 USD
2024 Escape200 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Ford Escape. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Ford Escape 2013, VIN 1FMCU0GX7DUB38021.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 66137576. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: IL - Chicago South / Lane - A. Основне пошкодження: Пожежа двигуна. Додаткове пошкодження: Передня частина. Пробіг: 178 312 км. Документ: SALVAGE CERTIFICATE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Є. Остання ставка: 250 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 66137576. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: IL - Chicago South / Lane - A. Основне пошкодження: Пожежа двигуна. Додаткове пошкодження: Передня частина. Пробіг: 178 312 км. Документ: SALVAGE CERTIFICATE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Є. Остання ставка: 250 USD.

Тепло може пошкодити проводку та пластик поза видимими слідами пожежі. Перевірте електрику й приховані панелі.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Пожежа двигуна»?

Тепло може пошкодити проводку та пластик поза видимими слідами пожежі. Перевірте електрику й приховані панелі. на осмотре проверьте: проводка й джгути; кіптява під панелями. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1FMCU0GX7DUB38021 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Ford Escape в архіві →
1FMCU9GD4JUC42665 — 2018 Ford Escape, Вилучено кредитором (Repossession), фото до ремонту
IAAI21 жовт. 2026 р.8
VIN1FMCU9GD4JUC42665
Лот №46210443
156 812 миль1.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies