VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 20.10.2026 16:04 UTC

1FTFX1EVXAFB87598 Ford F150 2010

VIN 1FTFX1EVXAFB87598
💥 Механічні пошкодження🔑 Ключі є📍 CT - Hartford / Lane - C
Остання ставка
450 USD
Аукціон, 16 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
9 150 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
16 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$450

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Механічні пошкодження
Стан
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
9 150 USD
1ПЕРЕД
1Механічні пошкодження

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Свідоцтво.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 450 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 9 150 USD.
  • • Вказано механічну несправність двигуна, коробки чи підвіски. Кузовні пошкодження не виключені.
Що перевірити під час огляду
  • ☐компресія та огляд циліндрів
  • ☐робота коробки під навантаженням

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 16 жовт. 2026 р.лот 70799386Остання ставка 450 USD
    Пошкодження
    Механічні пошкодження
    Документ
    Майданчик
    CT - Hartford / Lane - C
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 70799386Остання ставка 450 USD
    2010 FORD F150 VIN 1FTFX1EVXAFB87598 фото 1
    Пошкодження
    Механічні пошкодження
    Документ
    Майданчик
    CT - Hartford / Lane - C
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є

    Збережено 12 фото.

Дані лота 70799386

Аукціон
Аукціон
Номер лота
70799386
Коли
16 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
450 USD
Ринкова вартість
9 150 USD
Основне пошкодження
Механічні пошкодження
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
CT - Hartford / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, CT
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
20.10.2026 16:04 UTC
Запис оновлено
20.10.2026 16:04 UTC

Дані лота 70799386

Аукціон
Copart
Номер лота
70799386
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
450 USD
Ринкова вартість
9 150 USD
Основне пошкодження
Механічні пошкодження
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
CT - Hartford / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, CT
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
20.10.2026 16:04 UTC
В архіві з
13.10.2026 00:45 UTC
Запис оновлено
13.10.2026 00:45 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка450 USDCopart
дані станом на 13 жовт. 2026 р.Ринкова вартість9 150 USDCopart
16 жовт. 2026 р.Остання ставка450 USDАукціон
дані станом на 20 жовт. 2026 р.Ринкова вартість9 150 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 70799386 · торги 16 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 70799386 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Ford F150

VIN
1FTFX1EVXAFB87598
Назва
Ford F150 2010
Марка
Ford
Модель
F150
Рік
2010
Кузов
4dr_ext_cab_pickup
Тип ТЗ
pickup
Колір
Сірий
Двигун
5.4L 8
Об’єм
5.4 л
Циліндри
8
Паливо
Бензин / етанол
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
13.10.2026 00:45 UTC
Картку оновлено
20.10.2026 16:04 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2017 F1503 050 USD
2015 F150525 USD
2025 F15010 100 USD
2024 F1501 600 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Ford F150. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Ford F150 2010, VIN 1FTFX1EVXAFB87598.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 70799386. Дата торгів: 16 жовт. 2026 р.. Майданчик: CT - Hartford / Lane - C. Основне пошкодження: Механічні пошкодження. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Є. Остання ставка: 450 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 70799386. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: CT - Hartford / Lane - C. Основне пошкодження: Механічні пошкодження. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Є. Остання ставка: 450 USD.

Вказано механічну несправність двигуна, коробки чи підвіски. Кузовні пошкодження не виключені.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Механічні пошкодження»?

Вказано механічну несправність двигуна, коробки чи підвіски. Кузовні пошкодження не виключені. на осмотре проверьте: компресія та огляд циліндрів; робота коробки під навантаженням. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1FTFX1EVXAFB87598 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Ford F150 в архіві →
1FTFW1CF8EKF09666 — 2014 Ford F150, Передня частина (Front End), фото до ремонту
Copart19 жовт. 2026 р.24
VIN1FTFW1CF8EKF09666
Лот №64704356
117 913 миль5 л · Бензин / етанол
Ринкова вартість
14 450 USD
ціну не вказано
1FTEW1CP8JKD16660 — 2018 Ford F150, Мелкие вмятины та царапины (Minor Dent/Scratches), фото до ремонту
CopartПродано 17 жовт. 2026 р.12
VIN1FTEW1CP8JKD16660
Лот №68953216
121 928 миль2.7 л · Бензин
Ринкова вартість
1 USD
ціну не вказано
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies