VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 16.10.2026 17:51 UTC

1G1FH1R73K0104521 Chevrolet Camaro 2019

VIN 1G1FH1R73K0104521
💥 Бокова частина🧭 126 279 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 FL - Tampa South / Lane - A
Остання ставка
16 000 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
27 050 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$16 000

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Бокова частина
Додаткове
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
27 050 USD
12ПЕРЕД
1Бокова частина
2Незначні вм’ятини й подряпини

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Свідоцтво.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 16 000 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 27 050 USD.
  • • Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку.
Що перевірити під час огляду
  • ☐стійки й пороги
  • ☐робота та зазори дверей
  • ☐шторки безпеки
  • ☐товщина фарби на порогах і стійках

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 71160146Остання ставка 16 000 USD
    Пробіг
    126 279 км (78 466 миль)
    Пошкодження
    Бокова частина
    Документ
    Майданчик
    FL - Tampa South / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 71160146Остання ставка 16 000 USD
    2019 CHEVROLET CAMARO VIN 1G1FH1R73K0104521 фото 1
    Пробіг
    78 466 миль (126 279 км)
    Пошкодження
    Бокова частина
    Документ
    Майданчик
    FL - Tampa South / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
126 279 км126 279 км

Дані лота 71160146

Аукціон
Аукціон
Номер лота
71160146
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
16 000 USD
Ринкова вартість
27 050 USD
Пробіг
126 279 км · 78 466 миль · фактичний
Основне пошкодження
Бокова частина
Додаткове пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
FL - Tampa South / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, FL
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
16.10.2026 17:51 UTC
Запис оновлено
16.10.2026 17:51 UTC

Дані лота 71160146

Аукціон
Copart
Номер лота
71160146
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
16 000 USD
Ринкова вартість
27 050 USD
Пробіг
78 466 миль · 126 279 км · фактичний
Основне пошкодження
Бокова частина
Додаткове пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
FL - Tampa South / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, FL
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
16.10.2026 17:51 UTC
В архіві з
11.10.2026 03:01 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 03:01 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка16 000 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість27 050 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка16 000 USDCopart
дані станом на 16 жовт. 2026 р.Ринкова вартість27 050 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 71160146 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 71160146 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Chevrolet Camaro

VIN
1G1FH1R73K0104521
Назва
Chevrolet Camaro 2019
Марка
Chevrolet
Модель
Camaro
Рік
2019
Кузов
Купе
Тип ТЗ
automobile
Колір
Чорний
Двигун
6.2L 8
Об’єм
6.2 л
Циліндри
8
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Задній
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 03:01 UTC
Картку оновлено
16.10.2026 17:51 UTC

Опис

Chevrolet Camaro 2019, VIN 1G1FH1R73K0104521.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 71160146. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: FL - Tampa South / Lane - A. Основне пошкодження: Бокова частина. Додаткове пошкодження: Незначні вм’ятини й подряпини. Пробіг: 126 279 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE (P) — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 16 000 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 71160146. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: FL - Tampa South / Lane - A. Основне пошкодження: Бокова частина. Додаткове пошкодження: Незначні вм’ятини й подряпини. Пробіг: 126 279 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE (P) — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 16 000 USD.

Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Бокова частина»?

Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку. на осмотре проверьте: стійки й пороги; робота та зазори дверей; шторки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1G1FH1R73K0104521 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Chevrolet Camaro в архіві →
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies