VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINCopartоновлено 22.10.2026 16:38 UTC

1G1ZD5ST5PF185064 Chevrolet Malibu LT 2023

VIN 1G1ZD5ST5PF185064
💥 Задня частина🧭 75 978 миль на аукціоні🔑 Ключі є🏢 Продавець: bridgecrest📍 (LA) Shreveport
Остання ставка
2 100 USD
Copart, 22.10.2026
Ринкова вартість
немає даних
ACV не вказано
Записів в архіві
1
одне виставлення
Фото з аукціонів
12
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Copart
22 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$2 100

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 22 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Задня частина
Додаткове
Бокова частина
Стан
Ключі
Є
Документ
12ПЕРЕД
1Задня частина
2Бокова частина

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Свідоцтво.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 2 100 USD.
  • • Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.
Що перевірити під час огляду
  • ☐підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик
  • ☐зазори багажника й задніх крил
  • ☐парктроніки й камера заднього виду
  • ☐товщина фарби на задніх крилах і стійках

Історія VIN на аукціонах

1 запис
  1. 22 жовт. 2026 р.Copartлот 57879016Остання ставка 2 100 USD
    1G1ZD5ST5PF185064 Chevrolet Malibu 2023 — пошкодження Задня частина, фото до ремонту
    Пробіг
    75 978 миль (122 275 км)
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Продавець
    bridgecrest
    Майданчик
    (LA) Shreveport
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів

75 978 миль (122 275 км)

Дані лота 57879016

Аукціон
Copart
Номер лота
57879016
Коли
22 жовт. 2026 р.
Статус
Очікується
Остання ставка
2 100 USD
Пробіг
75 978 миль · 122 275 км · фактичний
Основне пошкодження
Задня частина
Додаткове пошкодження
Бокова частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Продавець
bridgecrest
Майданчик
(LA) Shreveport
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
22.10.2026 16:38 UTC
В архіві з
15.10.2026 03:04 UTC
Запис оновлено
22.10.2026 16:38 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
дані станом на 21 жовт. 2026 р.Остання ставка10 USDCopart
дані станом на 22 жовт. 2026 р.Остання ставка2 100 USDCopart

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Copart · лот 57879016 · торги 22 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Chevrolet Malibu

VIN
1G1ZD5ST5PF185064
Назва
Chevrolet Malibu LT 2023
Марка
Chevrolet
Модель
Malibu
Комплектація
LT
Рік
2023
Кузов
Седан
Тип ТЗ
automobile
Колір
Сірий
Двигун
1.5l 4
Об’єм
1.5 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
1
В архіві з
15.10.2026 03:04 UTC
Картку оновлено
22.10.2026 16:38 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2018 Malibu1 350 USD
2018 Malibu1 600 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Chevrolet Malibu. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Chevrolet Malibu LT 2023, VIN 1G1ZD5ST5PF185064.

В архіві: 1 запис, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Copart, лот 57879016. Дата торгів: 22 жовт. 2026 р.. Майданчик: (LA) Shreveport. Основне пошкодження: Задня частина. Додаткове пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 122 275 км. Документ: La - Certificate Of Title — свідоцтво власності. Стан: Дозволено передпродажну підготовку. Ключі: Є. Остання ставка: 2 100 USD.

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Задня частина»?

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони. на осмотре проверьте: підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик; зазори багажника й задніх крил; парктроніки й камера заднього виду. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1G1ZD5ST5PF185064 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Chevrolet Malibu в архіві →
1G1ZD5ST9RF146142 — 2024 Chevrolet Malibu, Пожежа, фото до ремонту
Copart12
VIN1G1ZD5ST9RF146142
Лот №63390976
1.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
1G1ZD5ST7LF099572 — 2020 Chevrolet Malibu, Задня частина, фото до ремонту
Copart12
VIN1G1ZD5ST7LF099572
Лот №72786596
90 583 милі1.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
1G1ZE5ST8HF220226 — 2017 Chevrolet Malibu, Задня частина зліва, фото до ремонту
IAAI18
VIN1G1ZE5ST8HF220226
Лот №46370818
240 251 миля1.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
1G1ZE5ST5HF252566 — 2017 Chevrolet Malibu, Передня частина, фото до ремонту
IAAI2× на аукціонах 33
VIN1G1ZE5ST5HF252566
Лот №46078534
85 281 миля1.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies