VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 17.10.2026 22:09 UTC

1GNALCEK8FZ133897 Chevrolet Equinox 2015

VIN 1GNALCEK8FZ133897
💥 Пошкодження з усіх боків🧭 228 047 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 OH - Dayton / Lane - A
Остання ставка
425 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
7 775 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$425

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Пошкодження з усіх боків
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
6 620 USD
Ринкова вартість
7 775 USD
1ПЕРЕД
1Пошкодження з усіх боків

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 425 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 7 775 USD.
  • • Зазначено пошкодження кількох зон. Перевірте весь кузов і конструкцію; причина з позначки не відома.
Що перевірити під час огляду
  • ☐геометрія кузова на стенді
  • ☐дах і стійки

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 66988166Остання ставка 425 USD
    Пробіг
    228 047 км (141 702 милі)
    Пошкодження
    Пошкодження з усіх боків
    Документ
    Майданчик
    OH - Dayton / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 66988166Остання ставка 425 USD
    2015 CHEVROLET EQUINOX VIN 1GNALCEK8FZ133897 фото 1
    Пробіг
    141 702 милі (228 047 км)
    Пошкодження
    Пошкодження з усіх боків
    Документ
    Майданчик
    OH - Dayton / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
228 047 км228 047 км

Дані лота 66988166

Аукціон
Аукціон
Номер лота
66988166
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
425 USD
Ринкова вартість
7 775 USD
Оцінка ремонту
6 620 USD
Пробіг
228 047 км · 141 702 милі · фактичний
Основне пошкодження
Пошкодження з усіх боків
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
OH - Dayton / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, OH
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 22:09 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 22:09 UTC

Дані лота 66988166

Аукціон
Copart
Номер лота
66988166
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
425 USD
Ринкова вартість
7 775 USD
Оцінка ремонту
6 620 USD
Пробіг
141 702 милі · 228 047 км · фактичний
Основне пошкодження
Пошкодження з усіх боків
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
OH - Dayton / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, OH
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 22:09 UTC
В архіві з
11.10.2026 16:49 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 16:49 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка425 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість7 775 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка425 USDCopart
дані станом на 17 жовт. 2026 р.Ринкова вартість7 775 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 66988166 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 66988166 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Chevrolet Equinox

VIN
1GNALCEK8FZ133897
Назва
Chevrolet Equinox 2015
Марка
Chevrolet
Модель
Equinox
Рік
2015
Кузов
4dr_sport_utility
Тип ТЗ
suv
Колір
Червоний
Двигун
2.4L 4
Об’єм
2.4 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин / етанол
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 16:49 UTC
Картку оновлено
17.10.2026 22:09 UTC

Опис

Chevrolet Equinox 2015, VIN 1GNALCEK8FZ133897.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 66988166. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: OH - Dayton / Lane - A. Основне пошкодження: Пошкодження з усіх боків. Пробіг: 228 047 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 425 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 66988166. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: OH - Dayton / Lane - A. Основне пошкодження: Пошкодження з усіх боків. Пробіг: 228 047 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 425 USD.

Зазначено пошкодження кількох зон. Перевірте весь кузов і конструкцію; причина з позначки не відома.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Пошкодження з усіх боків»?

Зазначено пошкодження кількох зон. Перевірте весь кузов і конструкцію; причина з позначки не відома. на осмотре проверьте: геометрія кузова на стенді; дах і стійки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1GNALCEK8FZ133897 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Chevrolet Equinox в архіві →
3GNAXHEG3TL442015 — 2026 Chevrolet Equinox, Передня частина зліва, фото до ремонту
IAAI5
VIN3GNAXHEG3TL442015
Лот №46385448
10 761 миля1.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
2GNALCEK6H1591529 — 2017 Chevrolet Equinox, Передня частина, фото до ремонту
IAAI16
VIN2GNALCEK6H1591529
Лот №46382487
123 276 миль2.4 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
2GNAXUEV9L6100029 — 2020 Chevrolet Equinox, Передня й задня частини, фото до ремонту
IAAI16
VIN2GNAXUEV9L6100029
Лот №46388863
44 950 миль1.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
3GNAXUEV0NL275221 — 2022 Chevrolet Equinox, Передня частина (Front End), фото до ремонту
21 жовт. 2026 р.13
VIN3GNAXUEV0NL275221
Лот №70772586
47 300 км1.5 л · Бензин
Ринкова вартість
20 100 USD
Остання ставка
2 000 USD

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies