VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 17.10.2026 12:57 UTC

1LNBM82F2KY806421 Lincoln Town Car 1989

VIN 1LNBM82F2KY806421
💥 Незначні вм’ятини й подряпини📄 Лише для дилерів🧭 пробіг не подлежит подтверждению по правилам регистрации: 121 201 км на аукціоні⛔ Рухався під час приймання🔑 Ключі є📍 NC - Raleigh North / Lane - B
Остання ставка
275 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
немає даних
ACV не вказано
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$275

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Основне пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Лише для дилерів
1ПЕРЕД
1Незначні вм’ятини й подряпини

Що це означає для покупця

  • • Документ Лише для дилерів: у документі немає позначки страхового списання; це не доводить відсутність ДТП.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 275 USD.
  • • Зазначено косметичні пошкодження. Перевірте товщину фарби та інші сліди ремонту.
Що перевірити під час огляду
  • ☐товщина фарби на дверях і крилах
  • ☐зазори панелей

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 71467686Остання ставка 275 USD
    Пробіг
    121 201 км (75 311 миль)
    Пошкодження
    Незначні вм’ятини й подряпини
    Документ
    Лише для дилерів
    Майданчик
    NC - Raleigh North / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 71467686Остання ставка 275 USD
    1989 LINCOLN TOWN CAR VIN 1LNBM82F2KY806421 фото 1
    Пробіг
    75 311 миль (121 201 км)
    Пошкодження
    Незначні вм’ятини й подряпини
    Документ
    Лише для дилерів
    Майданчик
    NC - Raleigh North / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
121 201 км121 201 км

Дані лота 71467686

Аукціон
Аукціон
Номер лота
71467686
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
275 USD
Пробіг
121 201 км · 75 311 миль · підтвердження пробігу не потрібне за правилами реєстрації
Основне пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Лише для дилерів
Майданчик
NC - Raleigh North / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, NC
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 12:57 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 12:57 UTC

Дані лота 71467686

Аукціон
Copart
Номер лота
71467686
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
275 USD
Пробіг
75 311 миль · 121 201 км · підтвердження пробігу не потрібне за правилами реєстрації
Основне пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Лише для дилерів
Майданчик
NC - Raleigh North / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, NC
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 12:57 UTC
В архіві з
11.10.2026 12:25 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 12:25 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка275 USDАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка275 USDCopart

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 71467686 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 71467686 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Lincoln Town Car

VIN
1LNBM82F2KY806421
Назва
Lincoln Town Car 1989
Марка
Lincoln
Модель
Town Car
Рік
1989
Кузов
sedan_4dr
Тип ТЗ
sedan
Колір
Білий
Двигун
5.0L 8
Об’єм
5 л
Циліндри
8
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Задній
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 12:25 UTC
Картку оновлено
17.10.2026 12:57 UTC

Опис

Lincoln Town Car 1989, VIN 1LNBM82F2KY806421.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 71467686. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: NC - Raleigh North / Lane - B. Основне пошкодження: Незначні вм’ятини й подряпини. Пробіг: 121 201 км. Документ: Лише для дилерів (Dealer Only Clean Title). Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 275 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 71467686. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: NC - Raleigh North / Lane - B. Основне пошкодження: Незначні вм’ятини й подряпини. Пробіг: 121 201 км. Документ: Лише для дилерів (Dealer Only Clean Title). Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 275 USD.

Зазначено косметичні пошкодження. Перевірте товщину фарби та інші сліди ремонту.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Незначні вм’ятини й подряпини»?

Зазначено косметичні пошкодження. Перевірте товщину фарби та інші сліди ремонту. на осмотре проверьте: товщина фарби на дверях і крилах; зазори панелей. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1LNBM82F2KY806421 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Lincoln Town Car в архіві →
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies