VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 19.10.2026 03:39 UTC

1N4AA5AP4BC863045 Nissan Maxima 2011

VIN 1N4AA5AP4BC863045
💥 Звичайний знос🧭 208 882 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 MO - St. Louis / Lane - B
Остання ставка
350 USD
Аукціон, 16 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
4 800 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
16 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$350

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Основне пошкодження
Звичайний знос
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
4 800 USD
1ПЕРЕД
1Звичайний знос

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Свідоцтво.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 350 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 4 800 USD.
  • • У лоті зазначено звичайний знос. Це не підтверджує відсутність ДТП.
Що перевірити під час огляду
  • ☐звичайна діагностика двигуна й підвіски

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 16 жовт. 2026 р.лот 67250576Остання ставка 350 USD
    Пробіг
    208 882 км (129 793 милі)
    Пошкодження
    Звичайний знос
    Документ
    Майданчик
    MO - St. Louis / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 67250576Остання ставка 550 USD
    2011 NISSAN MAXIMA VIN 1N4AA5AP4BC863045 фото 1
    Пробіг
    129 793 милі (208 882 км)
    Пошкодження
    Звичайний знос
    Документ
    Майданчик
    MO - St. Louis / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
208 882 км208 882 км

Дані лота 67250576

Аукціон
Аукціон
Номер лота
67250576
Коли
16 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
350 USD
Ринкова вартість
4 800 USD
Пробіг
208 882 км · 129 793 милі · фактичний
Основне пошкодження
Звичайний знос
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MO - St. Louis / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MO
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
19.10.2026 03:39 UTC
Запис оновлено
19.10.2026 03:39 UTC

Дані лота 67250576

Аукціон
Copart
Номер лота
67250576
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
550 USD
Ринкова вартість
4 800 USD
Пробіг
129 793 милі · 208 882 км · фактичний
Основне пошкодження
Звичайний знос
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MO - St. Louis / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MO
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
19.10.2026 03:39 UTC
В архіві з
12.10.2026 07:04 UTC
Запис оновлено
12.10.2026 07:04 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
дані станом на 12 жовт. 2026 р.Ринкова вартість4 800 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка550 USDCopart
16 жовт. 2026 р.Остання ставка350 USDАукціон
дані станом на 19 жовт. 2026 р.Ринкова вартість4 800 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 67250576 · торги 16 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 67250576 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Nissan Maxima

VIN
1N4AA5AP4BC863045
Назва
Nissan Maxima 2011
Марка
Nissan
Модель
Maxima
Рік
2011
Кузов
Седан
Тип ТЗ
sedan
Колір
Чорний
Двигун
3.5L 6
Об’єм
3.5 л
Циліндри
6
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
В архіві з
12.10.2026 07:04 UTC
Картку оновлено
19.10.2026 03:39 UTC

Опис

Nissan Maxima 2011, VIN 1N4AA5AP4BC863045.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 67250576. Дата торгів: 16 жовт. 2026 р.. Майданчик: MO - St. Louis / Lane - B. Основне пошкодження: Звичайний знос. Пробіг: 208 882 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 350 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 67250576. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MO - St. Louis / Lane - B. Основне пошкодження: Звичайний знос. Пробіг: 208 882 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 550 USD.

У лоті зазначено звичайний знос. Це не підтверджує відсутність ДТП.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Звичайний знос»?

У лоті зазначено звичайний знос. Це не підтверджує відсутність ДТП. Що перевірити: звичайна діагностика двигуна й підвіски. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1N4AA5AP4BC863045 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Nissan Maxima в архіві →
1N4AA5APXEC455315 — 2014 Nissan Maxima, Передня частина, фото до ремонту
Copart27 жовт. 2026 р.26
VIN1N4AA5APXEC455315
Лот №71981396
178 820 миль3.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
Остання ставка
175 USD
1N4AA6AP5GC437541 — 2016 Nissan Maxima, Передня частина (Front End), фото до ремонту
Copart19 жовт. 2026 р.24
VIN1N4AA6AP5GC437541
Лот №56868656
116 648 миль3.5 л · Бензин
Ринкова вартість
9 375 USD
ціну не вказано
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies