VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 20.10.2026 22:16 UTC

1N4AA6AP8HC389583 Nissan Maxima 3.5 S 2017

VIN 1N4AA6AP8HC389583
💥 Передня частина🧭 133 625 км на аукціоні🏢 Продавець: Progressive Casualty Insurance📍 Wichita / Lane - 182440~US_B
Остання ставка
2 975 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
14 083 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
17
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$2 975

Фото з аукціону — до ремонту

17 фото
IAAI · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 17

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове
Град
Стан
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
11 269 USD
Ринкова вартість
14 083 USD
12ПЕРЕД
1Передня частина
2Град

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 2 975 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 14 083 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 45595439Остання ставка 2 975 USD
    Пробіг
    133 625 км (83 031 миля)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Продавець
    Progressive Casualty Insurance
    Майданчик
    Wichita / Lane - 182440~US_B
    Стан
    Рухався під час приймання
  2. 9 жовт. 2026 р.IAAIлот 45595439Продано за 2 975 USD
    2017 Nissan Maxima 3.5 S VIN 1N4AA6AP8HC389583 фото 1
    Пробіг
    83 031 миля (133 625 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Продавець
    Progressive Casualty Insurance
    Майданчик
    Wichita / Lane - 182440~US_B
    Стан
    Рухався під час приймання

    Збережено 17 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
133 625 км133 625 км

Дані лота 45595439

Аукціон
Аукціон
Номер лота
45595439
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
2 975 USD
Ринкова вартість
14 083 USD
Оцінка ремонту
11 269 USD
Пробіг
133 625 км · 83 031 миля · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Град
Стан
Документ
Продавець
Progressive Casualty Insurance
Майданчик
Wichita / Lane - 182440~US_B
Регіон покупця
Kansas
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
18.10.2026 12:47 UTC
В архіві з
11.10.2026 23:56 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 23:56 UTC

Дані лота 45595439

Аукціон
IAAI
Номер лота
45595439
Коли
Продано 9 жовт. 2026 р.
Статус
Продано
Результат
Продано
Ціна продажу
2 975 USD
Тип ціни
ціна продажу на аукціоні
Остання ставка
2 975 USD
Ринкова вартість
14 083 USD
Оцінка ремонту
11 269 USD
Пробіг
83 031 миля · 133 625 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Град
Стан
Документ
Продавець
Progressive Casualty Insurance
Майданчик
Wichita / Lane - 182440~US_B
Регіон покупця
Kansas
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
20.10.2026 22:16 UTC
В архіві з
10.10.2026 14:59 UTC
Запис оновлено
20.10.2026 22:16 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка2 975 USDIAAI
9 жовт. 2026 р.Ціна продажу2 975 USDIAAI
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість14 083 USDАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка2 975 USDАукціон
дані станом на 18 жовт. 2026 р.Ринкова вартість14 083 USDIAAI

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 45595439 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • IAAI · лот 45595439 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Nissan Maxima 3.5 S

VIN
1N4AA6AP8HC389583
Назва
Nissan Maxima 3.5 S 2017
Марка
Nissan
Модель
Maxima 3.5 S
Рік
2017
Кузов
Седан
Тип ТЗ
automobiles
Колір
Синій
Двигун
3.5L V-6 DOHC, VVT, 300HP
Об’єм
3.5 л
Циліндри
6
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
Остання ціна продажу
2 975 USD
Дата останнього продажу
9 жовт. 2026 р.
В архіві з
10.10.2026 14:59 UTC
Картку оновлено
20.10.2026 22:16 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2014 Maxima 3.5 S625 USD
2017 Maxima 3.5 S3 100 USD
2018 Maxima 3.5 S1 300 USD
2016 Maxima 3.5 S1 500 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Nissan Maxima 3.5 S. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Nissan Maxima 3.5 S 2017, VIN 1N4AA6AP8HC389583.

В архіві: 2 записи, 17 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 45595439. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Wichita / Lane - 182440~US_B. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Град. Пробіг: 133 625 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run & Drive). Остання ставка: 2 975 USD.

Запис 2: аукціон IAAI, лот 45595439. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Wichita / Lane - 182440~US_B. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Град. Пробіг: 133 625 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run and drive). Ціна продажу: 2 975 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1N4AA6AP8HC389583 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Nissan Maxima 3.5 S в архіві →
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies