VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 21.10.2026 14:33 UTC

1N6AD0FV9JN710513 Nissan Frontier 2018

VIN 1N6AD0FV9JN710513
💥 Вандалізм🧭 194 933 км на аукціоні🔑 Ключі є📍 WI - Milwaukee South / Lane - C
Остання ставка
250 USD
Аукціон, 19 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
17 700 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
19 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$250

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 12 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Основне пошкодження
Вандалізм
Стан
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
8 445 USD
Ринкова вартість
17 700 USD
1ПЕРЕД
1Вандалізм

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Свідоцтво.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 250 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 17 700 USD.
  • • Навмисні пошкодження скла, фарби чи салону.
Що перевірити під час огляду
  • ☐салон і проводка
  • ☐сліди злому

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 19 жовт. 2026 р.лот 71470496Остання ставка 250 USD
    Пробіг
    194 933 км (121 126 миль)
    Пошкодження
    Вандалізм
    Документ
    Майданчик
    WI - Milwaukee South / Lane - C
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є
  2. 12 жовт. 2026 р.Copartлот 71470496Остання ставка 225 USD
    2018 NISSAN FRONTIER VIN 1N6AD0FV9JN710513 фото 1
    Пробіг
    121 126 миль (194 933 км)
    Пошкодження
    Вандалізм
    Документ
    Майданчик
    WI - Milwaukee South / Lane - C
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
194 933 км194 933 км

Дані лота 71470496

Аукціон
Аукціон
Номер лота
71470496
Коли
19 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
250 USD
Ринкова вартість
17 700 USD
Оцінка ремонту
8 445 USD
Пробіг
194 933 км · 121 126 миль · фактичний
Основне пошкодження
Вандалізм
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
WI - Milwaukee South / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, WI
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
21.10.2026 14:33 UTC
Запис оновлено
21.10.2026 14:33 UTC

Дані лота 71470496

Аукціон
Copart
Номер лота
71470496
Коли
12 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
225 USD
Ринкова вартість
17 700 USD
Оцінка ремонту
8 445 USD
Пробіг
121 126 миль · 194 933 км · фактичний
Основне пошкодження
Вандалізм
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
WI - Milwaukee South / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, WI
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
21.10.2026 14:33 UTC
В архіві з
13.10.2026 13:31 UTC
Запис оновлено
13.10.2026 13:31 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
12 жовт. 2026 р.Остання ставка225 USDCopart
дані станом на 13 жовт. 2026 р.Ринкова вартість17 700 USDCopart
19 жовт. 2026 р.Остання ставка250 USDАукціон
дані станом на 21 жовт. 2026 р.Ринкова вартість17 700 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 71470496 · торги 19 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 71470496 · торги 12 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Nissan Frontier

VIN
1N6AD0FV9JN710513
Назва
Nissan Frontier 2018
Марка
Nissan
Модель
Frontier
Рік
2018
Кузов
Пікап
Тип ТЗ
automobile
Колір
Синій
Двигун
4.0L 6
Об’єм
4 л
Циліндри
6
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
13.10.2026 13:31 UTC
Картку оновлено
21.10.2026 14:33 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2021 Frontier700 USD
2023 Frontier8 300 USD
2017 Frontier3 200 USD
2017 Frontier1 000 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Nissan Frontier. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Nissan Frontier 2018, VIN 1N6AD0FV9JN710513.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 71470496. Дата торгів: 19 жовт. 2026 р.. Майданчик: WI - Milwaukee South / Lane - C. Основне пошкодження: Вандалізм. Пробіг: 194 933 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Є. Остання ставка: 250 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 71470496. Дата торгів: 12 жовт. 2026 р.. Майданчик: WI - Milwaukee South / Lane - C. Основне пошкодження: Вандалізм. Пробіг: 194 933 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Є. Остання ставка: 225 USD.

Навмисні пошкодження скла, фарби чи салону.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Вандалізм»?

Навмисні пошкодження скла, фарби чи салону. на осмотре проверьте: салон і проводка; сліди злому. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 1N6AD0FV9JN710513 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Nissan Frontier в архіві →
1N6ED1EK9PN622004 — 2023 Nissan Frontier, Передня частина (Front End), фото до ремонту
CopartПродано 23 жовт. 2026 р.24
VIN1N6ED1EK9PN622004
Лот №72405326
21 123 милі3.8 л · Бензин
Ринкова вартість
33 825 USD
Продано за
8 300 USD
25% ринкової вартості

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies