VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 20.10.2026 13:32 UTC

2HGFE2F25TH602569 Honda Civic LX 2026

VIN 2HGFE2F25TH602569
💥 Передня частина🧭 4 572 км на аукціоні🏢 Продавець: Tokio Marine📍 Houston South / Lane - 180455~US_B
Остання ставка
8 750 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
24 166 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
17
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$8 750

Фото з аукціону — до ремонту

17 фото
IAAI · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 17

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове
Пошкодження знизу
Стан
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
21 287 USD
Ринкова вартість
24 166 USD
12ПЕРЕД
1Передня частина
2Пошкодження знизу

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 8 750 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 24 166 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 46207138Остання ставка 8 750 USD
    Пробіг
    4 572 км (2 841 миля)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Продавець
    Tokio Marine
    Майданчик
    Houston South / Lane - 180455~US_B
    Стан
    Рухався під час приймання
  2. 9 жовт. 2026 р.IAAIлот 46207138Продано за 8 750 USD
    2026 Honda Civic Lx VIN 2HGFE2F25TH602569 фото 1
    Пробіг
    2 841 миля (4 572 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Продавець
    TOKIO MARINE
    Майданчик
    TX - ROSHARON
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 17 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
4 572 км4 572 км

Дані лота 46207138

Аукціон
Аукціон
Номер лота
46207138
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
8 750 USD
Ринкова вартість
24 166 USD
Оцінка ремонту
21 287 USD
Пробіг
4 572 км · 2 841 миля · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Пошкодження знизу
Стан
Документ
Продавець
Tokio Marine
Майданчик
Houston South / Lane - 180455~US_B
Регіон покупця
Texas
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
18.10.2026 10:45 UTC
В архіві з
11.10.2026 22:56 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 22:56 UTC

Дані лота 46207138

Аукціон
IAAI
Номер лота
46207138
Коли
Продано 9 жовт. 2026 р.
Статус
Продано
Результат
Продано
Ціна продажу
8 750 USD
Тип ціни
ціна продажу на аукціоні
Остання ставка
8 750 USD
Ринкова вартість
24 166 USD
Оцінка ремонту
21 287 USD
Пробіг
2 841 миля · 4 572 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Продавець
TOKIO MARINE
Майданчик
TX - ROSHARON
Регіон покупця
Texas
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
20.10.2026 13:32 UTC
В архіві з
10.10.2026 11:22 UTC
Запис оновлено
20.10.2026 13:32 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка8 750 USDIAAI
9 жовт. 2026 р.Ціна продажу8 750 USDIAAI
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість24 166 USDАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка8 750 USDАукціон
дані станом на 18 жовт. 2026 р.Ринкова вартість24 166 USDIAAI

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 46207138 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • IAAI · лот 46207138 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Honda Civic LX

VIN
2HGFE2F25TH602569
Назва
Honda Civic LX 2026
Марка
Honda
Модель
Civic LX
Рік
2026
Кузов
Седан
Тип ТЗ
automobiles
Колір
Білий
Двигун
2.0L I-4 DI, DOHC, VVT, regular , 150HP
Об’єм
2 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
Остання ціна продажу
8 750 USD
Дата останнього продажу
9 жовт. 2026 р.
В архіві з
10.10.2026 11:22 UTC
Картку оновлено
20.10.2026 13:32 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2019 Civic LX1 500 USD
2018 Civic LX1 450 USD
2015 Civic LX475 USD
2014 Civic LX1 600 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Honda Civic LX. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Honda Civic LX 2026, VIN 2HGFE2F25TH602569.

В архіві: 2 записи, 17 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 46207138. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Houston South / Lane - 180455~US_B. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Пошкодження знизу. Пробіг: 4 572 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run & Drive). Остання ставка: 8 750 USD.

Запис 2: аукціон IAAI, лот 46207138. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - ROSHARON. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Не вказано. Пробіг: 4 572 км. Документ: SALVAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run and drive). Ключі: Є. Ціна продажу: 8 750 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 2HGFE2F25TH602569 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Honda Civic LX в архіві →
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies