VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 19.10.2026 23:47 UTC

2T3RFREV7JW813542 Toyota RAV4 XLE 2018

VIN 2T3RFREV7JW813542
💥 Передня частина зліва🧭 174 456 км на аукціоні🏢 Продавець: State Farm Group Insurance📍 Boise / Lane - 182496~US_B
Остання ставка
9 100 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
18 000 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
16
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$9 100

Фото з аукціону — до ремонту

16 фото
IAAI · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 16

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина зліва
Стан
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
18 000 USD
Ринкова вартість
18 000 USD
1ПЕРЕД
1Передня частина зліва

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 9 100 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 18 000 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 46079284Остання ставка 9 100 USD
    Пробіг
    174 456 км (108 402 милі)
    Пошкодження
    Передня частина зліва
    Документ
    Продавець
    State Farm Group Insurance
    Майданчик
    Boise / Lane - 182496~US_B
    Стан
    Рухався під час приймання
  2. 9 жовт. 2026 р.IAAIлот 46079284Продано за 9 100 USD
    2018 Toyota Rav4 Xle VIN 2T3RFREV7JW813542 фото 1
    Пробіг
    108 402 милі (174 456 км)
    Пошкодження
    Передня частина зліва
    Документ
    Продавець
    State Farm Group Insurance
    Майданчик
    Boise / Lane - 182496~US_B
    Стан
    Рухався під час приймання

    Збережено 16 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
174 456 км174 456 км

Дані лота 46079284

Аукціон
Аукціон
Номер лота
46079284
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
9 100 USD
Ринкова вартість
18 000 USD
Оцінка ремонту
18 000 USD
Пробіг
174 456 км · 108 402 милі · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина зліва
Стан
Документ
Продавець
State Farm Group Insurance
Майданчик
Boise / Lane - 182496~US_B
Регіон покупця
Idaho
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
18.10.2026 15:56 UTC
В архіві з
12.10.2026 01:30 UTC
Запис оновлено
12.10.2026 01:30 UTC

Дані лота 46079284

Аукціон
IAAI
Номер лота
46079284
Коли
Продано 9 жовт. 2026 р.
Статус
Продано
Результат
Продано
Ціна продажу
9 100 USD
Тип ціни
ціна продажу на аукціоні
Остання ставка
9 100 USD
Ринкова вартість
18 000 USD
Оцінка ремонту
18 000 USD
Пробіг
108 402 милі · 174 456 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина зліва
Стан
Документ
Продавець
State Farm Group Insurance
Майданчик
Boise / Lane - 182496~US_B
Регіон покупця
Idaho
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
19.10.2026 23:47 UTC
В архіві з
10.10.2026 04:22 UTC
Запис оновлено
19.10.2026 23:47 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка9 100 USDIAAI
9 жовт. 2026 р.Ціна продажу9 100 USDIAAI
дані станом на 12 жовт. 2026 р.Ринкова вартість18 000 USDАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка9 100 USDАукціон
дані станом на 18 жовт. 2026 р.Ринкова вартість18 000 USDIAAI

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 46079284 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • IAAI · лот 46079284 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Toyota RAV4 XLE

VIN
2T3RFREV7JW813542
Назва
Toyota RAV4 XLE 2018
Марка
Toyota
Модель
RAV4 XLE
Рік
2018
Кузов
sport_utility
Тип ТЗ
suvs
Колір
Синій
Двигун
2.5L I-4 DOHC, VVT, regular , 176HP
Об’єм
2.5 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
Остання ціна продажу
9 100 USD
Дата останнього продажу
9 жовт. 2026 р.
В архіві з
10.10.2026 04:22 UTC
Картку оновлено
19.10.2026 23:47 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2019 RAV4 XLE11 300 USD
2024 RAV4 XLE11 850 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Toyota RAV4 XLE. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Toyota RAV4 XLE 2018, VIN 2T3RFREV7JW813542.

В архіві: 2 записи, 16 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 46079284. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Boise / Lane - 182496~US_B. Основне пошкодження: Передня частина зліва. Додаткове пошкодження: Не вказано. Пробіг: 174 456 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run & Drive). Остання ставка: 9 100 USD.

Запис 2: аукціон IAAI, лот 46079284. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Boise / Lane - 182496~US_B. Основне пошкодження: Передня частина зліва. Додаткове пошкодження: Не вказано. Пробіг: 174 456 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run and drive). Ціна продажу: 9 100 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина зліва»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 2T3RFREV7JW813542 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Toyota RAV4 XLE в архіві →

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies