VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 17.10.2026 08:18 UTC

3C4NJDCB3LT221476 Jeep Compass Limited 2020

VIN 3C4NJDCB3LT221476
💥 Передня частина🧭 182 727 км на аукціоні🔑 Ключі є📍 MI - Detroit / Lane - E
Остання ставка
300 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
19 450 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$300

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
10 855 USD
Ринкова вартість
19 450 USD
1ПЕРЕД
1Передня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Відновлений автомобіль: раніше Salvage, згодом відновлений відповідно до місцевих вимог.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 300 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 19 450 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 43734844Остання ставка 300 USD
    Пробіг
    182 727 км (113 541 миля)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    MI - Detroit / Lane - E
    Стан
    Двигун запускався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 43734844Остання ставка 300 USD
    2020 JEEP COMPASS LIMITED VIN 3C4NJDCB3LT221476 фото 1
    Пробіг
    113 541 миля (182 727 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    MI - Detroit / Lane - E
    Стан
    Двигун запускався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
182 727 км182 727 км

Дані лота 43734844

Аукціон
Аукціон
Номер лота
43734844
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
300 USD
Ринкова вартість
19 450 USD
Оцінка ремонту
10 855 USD
Пробіг
182 727 км · 113 541 миля · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MI - Detroit / Lane - E
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MI
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 08:18 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 08:18 UTC

Дані лота 43734844

Аукціон
Copart
Номер лота
43734844
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
300 USD
Ринкова вартість
19 450 USD
Оцінка ремонту
10 855 USD
Пробіг
113 541 миля · 182 727 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MI - Detroit / Lane - E
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MI
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 08:18 UTC
В архіві з
11.10.2026 10:24 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 10:24 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка300 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість19 450 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка300 USDCopart
дані станом на 17 жовт. 2026 р.Ринкова вартість19 450 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 43734844 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 43734844 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Jeep Compass Limited

VIN
3C4NJDCB3LT221476
Назва
Jeep Compass Limited 2020
Марка
Jeep
Модель
Compass Limited
Рік
2020
Кузов
sport_utility_vehicle
Тип ТЗ
automobile
Колір
Білий
Двигун
2.4L 4
Об’єм
2.4 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 10:24 UTC
Картку оновлено
17.10.2026 08:18 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2018 Compass Limited7 150 USD
2015 Compass Limited300 USD
2015 Compass Limited200 USD
2018 Compass Limited5 200 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Jeep Compass Limited. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Jeep Compass Limited 2020, VIN 3C4NJDCB3LT221476.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 43734844. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MI - Detroit / Lane - E. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 182 727 км. Документ: CERT OF TITLE-REBUILT SALVAGE — документ відновленого авто. Стан: Двигун запускався під час приймання (ENGINE START PROGRAM). Ключі: Є. Остання ставка: 300 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 43734844. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MI - Detroit / Lane - E. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 182 727 км. Документ: CERT OF TITLE-REBUILT SALVAGE — документ відновленого авто. Стан: Двигун запускався під час приймання (ENGINE START PROGRAM). Ключі: Є. Остання ставка: 300 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 3C4NJDCB3LT221476 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Jeep Compass Limited в архіві →
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies