VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 16.10.2026 22:08 UTC

3GKALMEG1PL101963 GMC Terrain 2023

VIN 3GKALMEG1PL101963
💥 Передня частина🧭 48 087 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 IN - Indianapolis / Lane - B
Остання ставка
3 000 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
23 375 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$3 000

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
14 186 USD
Ринкова вартість
23 375 USD
1ПЕРЕД
1Передня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 3 000 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 23 375 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 65618306Остання ставка 3 000 USD
    Пробіг
    48 087 км (29 880 миль)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    IN - Indianapolis / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 65618306Остання ставка 3 000 USD
    2023 GMC TERRAIN VIN 3GKALMEG1PL101963 фото 1
    Пробіг
    29 880 миль (48 087 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    IN - Indianapolis / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
48 087 км48 087 км

Дані лота 65618306

Аукціон
Аукціон
Номер лота
65618306
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
3 000 USD
Ринкова вартість
23 375 USD
Оцінка ремонту
14 186 USD
Пробіг
48 087 км · 29 880 миль · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
IN - Indianapolis / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, IN
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
16.10.2026 22:08 UTC
Запис оновлено
16.10.2026 22:08 UTC

Дані лота 65618306

Аукціон
Copart
Номер лота
65618306
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
3 000 USD
Ринкова вартість
23 375 USD
Оцінка ремонту
14 186 USD
Пробіг
29 880 миль · 48 087 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
IN - Indianapolis / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, IN
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
16.10.2026 22:08 UTC
В архіві з
11.10.2026 05:17 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 05:17 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка3 000 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість23 375 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка3 000 USDCopart
дані станом на 16 жовт. 2026 р.Ринкова вартість23 375 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 65618306 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 65618306 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики GMC Terrain

VIN
3GKALMEG1PL101963
Назва
GMC Terrain 2023
Марка
GMC
Модель
Terrain
Рік
2023
Кузов
sport_utility_vehicle
Тип ТЗ
automobile
Колір
Синій
Двигун
1.5L 4
Об’єм
1.5 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 05:17 UTC
Картку оновлено
16.10.2026 22:08 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2021 Terrain2 300 USD
2023 Terrain1 450 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву GMC Terrain. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

GMC Terrain 2023, VIN 3GKALMEG1PL101963.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 65618306. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: IN - Indianapolis / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 48 087 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE TITLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 3 000 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 65618306. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: IN - Indianapolis / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 48 087 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE TITLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 3 000 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 3GKALMEG1PL101963 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі GMC Terrain в архіві →
3GKALTEV0LL166824 — 2020 GMC Terrain, Передня частина справа, фото до ремонту
IAAI16
VIN3GKALTEV0LL166824
Лот №46414258
46 979 миль1.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies