VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 20.10.2026 02:52 UTC

3GTP1VEC9FG369150 GMC Sierra 1500 SLT 2015

VIN 3GTP1VEC9FG369150
💥 Град🧭 231 554 км на аукціоні🏢 Продавець: State Farm Group Insurance📍 Wichita / Lane - 182440~US_A
Остання ставка
7 150 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
16 659 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
16
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$7 150

Фото з аукціону — до ремонту

16 фото
IAAI · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 16

Пошкодження

Основне пошкодження
Град
Стан
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
12 697 USD
Ринкова вартість
16 659 USD
1ПЕРЕД
1Град

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 7 150 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 16 659 USD.
  • • Град залишає вм’ятини на даху, капоті й багажнику. Перевірте панелі та скло.
Що перевірити під час огляду
  • ☐дах і капот під косим світлом
  • ☐лобове скло та люк

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 45423877Остання ставка 7 150 USD
    Пробіг
    231 554 км (143 881 миля)
    Пошкодження
    Град
    Документ
    Продавець
    State Farm Group Insurance
    Майданчик
    Wichita / Lane - 182440~US_A
    Стан
    Рухався під час приймання
  2. 9 жовт. 2026 р.IAAIлот 45423877Продано за 7 150 USD
    2015 GMC Sierra 1500 Slt VIN 3GTP1VEC9FG369150 фото 1
    Пробіг
    143 881 миля (231 554 км)
    Пошкодження
    Град
    Документ
    Продавець
    State Farm Group Insurance
    Майданчик
    Wichita / Lane - 182440~US_A
    Стан
    Рухався під час приймання

    Збережено 16 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
231 554 км231 554 км

Дані лота 45423877

Аукціон
Аукціон
Номер лота
45423877
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
7 150 USD
Ринкова вартість
16 659 USD
Оцінка ремонту
12 697 USD
Пробіг
231 554 км · 143 881 миля · фактичний
Основне пошкодження
Град
Стан
Документ
Продавець
State Farm Group Insurance
Майданчик
Wichita / Lane - 182440~US_A
Регіон покупця
Kansas
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
18.10.2026 13:52 UTC
В архіві з
12.10.2026 00:29 UTC
Запис оновлено
12.10.2026 00:29 UTC

Дані лота 45423877

Аукціон
IAAI
Номер лота
45423877
Коли
Продано 9 жовт. 2026 р.
Статус
Продано
Результат
Продано
Ціна продажу
7 150 USD
Тип ціни
ціна продажу на аукціоні
Остання ставка
7 150 USD
Ринкова вартість
16 659 USD
Оцінка ремонту
12 697 USD
Пробіг
143 881 миля · 231 554 км · фактичний
Основне пошкодження
Град
Стан
Документ
Продавець
State Farm Group Insurance
Майданчик
Wichita / Lane - 182440~US_A
Регіон покупця
Kansas
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
20.10.2026 02:52 UTC
В архіві з
10.10.2026 06:17 UTC
Запис оновлено
20.10.2026 02:52 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка7 150 USDIAAI
9 жовт. 2026 р.Ціна продажу7 150 USDIAAI
дані станом на 12 жовт. 2026 р.Ринкова вартість16 659 USDАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка7 150 USDАукціон
дані станом на 18 жовт. 2026 р.Ринкова вартість16 659 USDIAAI

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 45423877 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • IAAI · лот 45423877 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики GMC Sierra 1500 SLT

VIN
3GTP1VEC9FG369150
Назва
GMC Sierra 1500 SLT 2015
Марка
GMC
Модель
Sierra 1500 SLT
Рік
2015
Кузов
crew_cab
Тип ТЗ
automobiles
Колір
Сірий
Двигун
5.3L V-8 DI, VVT, 355HP
Об’єм
5.3 л
Циліндри
8
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Виставлень
2
Остання ціна продажу
7 150 USD
Дата останнього продажу
9 жовт. 2026 р.
В архіві з
10.10.2026 06:17 UTC
Картку оновлено
20.10.2026 02:52 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2014 Sierra 1500 SLT11 900 USD
2019 Sierra 1500 SLT17 050 USD
2014 Sierra 1500 SLT5 050 USD
2015 Sierra 1500 SLT4 500 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву GMC Sierra 1500 SLT. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

GMC Sierra 1500 SLT 2015, VIN 3GTP1VEC9FG369150.

В архіві: 2 записи, 16 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 45423877. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Wichita / Lane - 182440~US_A. Основне пошкодження: Град. Пробіг: 231 554 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run & Drive). Остання ставка: 7 150 USD.

Запис 2: аукціон IAAI, лот 45423877. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Wichita / Lane - 182440~US_A. Основне пошкодження: Град. Додаткове пошкодження: Не вказано. Пробіг: 231 554 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run and drive). Ціна продажу: 7 150 USD.

Град залишає вм’ятини на даху, капоті й багажнику. Перевірте панелі та скло.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Град»?

Град залишає вм’ятини на даху, капоті й багажнику. Перевірте панелі та скло. на осмотре проверьте: дах і капот під косим світлом; лобове скло та люк. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 3GTP1VEC9FG369150 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі GMC Sierra 1500 SLT в архіві →

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies