VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 15.10.2026 15:49 UTC

3N1AB7AP4KY246743 Nissan Sentra 2019

VIN 3N1AB7AP4KY246743
💥 Передня частина🧭 215 135 км на аукціоні🔑 Ключі є🏢 Продавець: GEICO📍 TX - Ft. Worth / Lane - C
Остання ставка
300 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
8 200 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$300

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
19 001 USD
Ринкова вартість
8 200 USD
1ПЕРЕД
1Передня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 300 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 8 200 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 66760406Остання ставка 300 USD
    Пробіг
    215 135 км (133 679 миль)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Продавець
    GEICO
    Майданчик
    TX - Ft. Worth / Lane - C
    Стан
    Двигун запускався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 66760406Остання ставка 300 USD
    2019 NISSAN SENTRA VIN 3N1AB7AP4KY246743 фото 1
    Пробіг
    133 679 миль (215 135 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Продавець
    GEICO
    Майданчик
    TX - Ft. Worth / Lane - C
    Стан
    Двигун запускався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
215 135 км215 135 км

Дані лота 66760406

Аукціон
Аукціон
Номер лота
66760406
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
300 USD
Ринкова вартість
8 200 USD
Оцінка ремонту
19 001 USD
Пробіг
215 135 км · 133 679 миль · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Продавець
GEICO
Майданчик
TX - Ft. Worth / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, TX
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
15.10.2026 15:49 UTC
Запис оновлено
15.10.2026 15:49 UTC

Дані лота 66760406

Аукціон
Copart
Номер лота
66760406
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
300 USD
Ринкова вартість
8 200 USD
Оцінка ремонту
19 001 USD
Пробіг
133 679 миль · 215 135 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Продавець
GEICO
Майданчик
TX - Ft. Worth / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, TX
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
15.10.2026 15:48 UTC
В архіві з
10.10.2026 10:26 UTC
Запис оновлено
10.10.2026 10:26 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка300 USDАукціон
дані станом на 10 жовт. 2026 р.Ринкова вартість8 200 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка300 USDCopart
дані станом на 15 жовт. 2026 р.Ринкова вартість8 200 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 66760406 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 66760406 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Nissan Sentra

VIN
3N1AB7AP4KY246743
Назва
Nissan Sentra 2019
Марка
Nissan
Модель
Sentra
Рік
2019
Кузов
Седан
Тип ТЗ
automobile
Колір
Білий
Двигун
1.8L 4
Об’єм
1.8 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
В архіві з
10.10.2026 10:26 UTC
Картку оновлено
15.10.2026 15:49 UTC

Опис

Nissan Sentra 2019, VIN 3N1AB7AP4KY246743.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 66760406. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - Ft. Worth / Lane - C. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 215 135 км. Документ: SALVAGE VEHICLE TITLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Двигун запускався під час приймання (ENGINE START PROGRAM). Ключі: Є. Остання ставка: 300 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 66760406. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - Ft. Worth / Lane - C. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 215 135 км. Документ: SALVAGE VEHICLE TITLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Двигун запускався під час приймання (ENGINE START PROGRAM). Ключі: Є. Остання ставка: 300 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 3N1AB7AP4KY246743 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Nissan Sentra в архіві →
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies