VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 17.10.2026 14:35 UTC

3N1AB7AP5GY268922 Nissan Sentra 2016

VIN 3N1AB7AP5GY268922
💥 Задня частина🧭 71 196 км на аукціоні🔑 Ключі є📍 NJ - Somerville / Lane - A
Остання ставка
350 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
10 184 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$350

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Задня частина
Додаткове
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
7 280 USD
Ринкова вартість
10 184 USD
12ПЕРЕД
1Задня частина
2Незначні вм’ятини й подряпини

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 350 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 10 184 USD.
  • • Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.
Що перевірити під час огляду
  • ☐підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик
  • ☐зазори багажника й задніх крил
  • ☐парктроніки й камера заднього виду
  • ☐товщина фарби на задніх крилах і стійках

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 67553106Остання ставка 350 USD
    Пробіг
    71 196 км (44 239 миль)
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Майданчик
    NJ - Somerville / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 67553106Остання ставка 350 USD
    2016 NISSAN SENTRA VIN 3N1AB7AP5GY268922 фото 1
    Пробіг
    44 239 миль (71 196 км)
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Майданчик
    NJ - Somerville / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
71 196 км71 196 км

Дані лота 67553106

Аукціон
Аукціон
Номер лота
67553106
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
350 USD
Ринкова вартість
10 184 USD
Оцінка ремонту
7 280 USD
Пробіг
71 196 км · 44 239 миль · фактичний
Основне пошкодження
Задня частина
Додаткове пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
NJ - Somerville / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, NJ
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 14:35 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 14:35 UTC

Дані лота 67553106

Аукціон
Copart
Номер лота
67553106
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
350 USD
Ринкова вартість
10 184 USD
Оцінка ремонту
7 280 USD
Пробіг
44 239 миль · 71 196 км · фактичний
Основне пошкодження
Задня частина
Додаткове пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
NJ - Somerville / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, NJ
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 14:35 UTC
В архіві з
11.10.2026 13:06 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 13:06 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка350 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість10 184 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка350 USDCopart
дані станом на 17 жовт. 2026 р.Ринкова вартість10 184 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 67553106 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 67553106 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Nissan Sentra

VIN
3N1AB7AP5GY268922
Назва
Nissan Sentra 2016
Марка
Nissan
Модель
Sentra
Рік
2016
Тип ТЗ
automobile
Колір
Сріблястий
Двигун
1.8L 4
Об’єм
1.8 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 13:06 UTC
Картку оновлено
17.10.2026 14:35 UTC

Опис

Nissan Sentra 2016, VIN 3N1AB7AP5GY268922.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 67553106. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: NJ - Somerville / Lane - A. Основне пошкодження: Задня частина. Додаткове пошкодження: Незначні вм’ятини й подряпини. Пробіг: 71 196 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run and Drive). Ключі: Є. Остання ставка: 350 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 67553106. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: NJ - Somerville / Lane - A. Основне пошкодження: Задня частина. Додаткове пошкодження: Незначні вм’ятини й подряпини. Пробіг: 71 196 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run and Drive). Ключі: Є. Остання ставка: 350 USD.

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Задня частина»?

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони. на осмотре проверьте: підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик; зазори багажника й задніх крил; парктроніки й камера заднього виду. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 3N1AB7AP5GY268922 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Nissan Sentra в архіві →
3N1AB8BV9SY396348 — 2025 Nissan Sentra, Бокова частина (Side), фото до ремонту
22 жовт. 2026 р.12
VIN3N1AB8BV9SY396348
Лот №72351566
10 316 км2 л · Бензин
Ринкова вартість
19 700 USD
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies