VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 17.10.2026 04:54 UTC

3VV4B7AX6RM215247 Volkswagen Tiguan 2024

VIN 3VV4B7AX6RM215247
💥 Перекидання📍 ME - Windham / Lane - A
Остання ставка
1 450 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
30 875 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$1 450

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Перекидання
Стан
Документ
Ринкова вартість
30 875 USD
1ПЕРЕД
1Перекидання

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 1 450 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 30 875 USD.
  • • Зазначено перекидання. Перевірте дах, стійки й кузов на деформації.
Що перевірити під час огляду
  • ☐геометрія даху й стійок
  • ☐встановлення та вклеювання скла

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 62800306Остання ставка 1 450 USD
    Пошкодження
    Перекидання
    Документ
    Майданчик
    ME - Windham / Lane - A
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 62800306Остання ставка 1 450 USD
    2024 VOLKSWAGEN TIGUAN VIN 3VV4B7AX6RM215247 фото 1
    Пошкодження
    Перекидання
    Документ
    Майданчик
    ME - Windham / Lane - A
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку

    Збережено 12 фото.

Дані лота 62800306

Аукціон
Аукціон
Номер лота
62800306
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
1 450 USD
Ринкова вартість
30 875 USD
Основне пошкодження
Перекидання
Стан
Документ
Майданчик
ME - Windham / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, ME
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 04:54 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 04:54 UTC

Дані лота 62800306

Аукціон
Copart
Номер лота
62800306
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
1 450 USD
Ринкова вартість
30 875 USD
Основне пошкодження
Перекидання
Стан
Документ
Майданчик
ME - Windham / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, ME
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 04:54 UTC
В архіві з
11.10.2026 08:34 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 08:34 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка1 450 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість30 875 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка1 450 USDCopart
дані станом на 17 жовт. 2026 р.Ринкова вартість30 875 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 62800306 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 62800306 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Volkswagen Tiguan

VIN
3VV4B7AX6RM215247
Назва
Volkswagen Tiguan 2024
Марка
Volkswagen
Модель
Tiguan
Рік
2024
Кузов
sport_utility_vehicle
Тип ТЗ
automobile
Колір
Червоний
Двигун
2.0L 4
Об’єм
2 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 08:34 UTC
Картку оновлено
17.10.2026 04:54 UTC

Опис

Volkswagen Tiguan 2024, VIN 3VV4B7AX6RM215247.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 62800306. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: ME - Windham / Lane - A. Основне пошкодження: Перекидання. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE COLLISIO — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Остання ставка: 1 450 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 62800306. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: ME - Windham / Lane - A. Основне пошкодження: Перекидання. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE COLLISIO — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Остання ставка: 1 450 USD.

Зазначено перекидання. Перевірте дах, стійки й кузов на деформації.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Перекидання»?

Зазначено перекидання. Перевірте дах, стійки й кузов на деформації. на осмотре проверьте: геометрія даху й стійок; встановлення та вклеювання скла. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 3VV4B7AX6RM215247 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Volkswagen Tiguan в архіві →
3VVFB7AX3RM110125 — 2024 Volkswagen Tiguan, Передня частина (Front End), фото до ремонту
CopartПродано 21 жовт. 2026 р.26
VIN3VVFB7AX3RM110125
Лот №67877586
28 139 миль2 л · Бензин
Ринкова вартість
22 050 USD
Продано за
1 100 USD
5% ринкової вартості
WVGAV7AX9GW530254 — 2016 Volkswagen Tiguan, Передня частина, фото до ремонту
Copart12
VINWVGAV7AX9GW530254
Лот №72452856
219 242 милі2 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies