VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 17.10.2026 13:52 UTC

55SWF4KBXGU109395 Mercedes-Benz C 2016

VIN 55SWF4KBXGU109395
💥 Незначні вм’ятини й подряпини📄 Документ Salvage🧭 130 000 км на аукціоні⛔ Рухався під час приймання🔑 Ключі є🏢 Продавець: GEICO📍 NJ - Somerville / Lane - A
Остання ставка
2 100 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
13 175 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$2 100

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Основне пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
документ із позначкою пошкодження чи списання
Оцінка ремонту аукціоном
10 045 USD
Ринкова вартість
13 175 USD
1ПЕРЕД
1Незначні вм’ятини й подряпини

Що це означає для покупця

  • • Документ документ із позначкою пошкодження чи списання: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 2 100 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 13 175 USD.
  • • Зазначено косметичні пошкодження. Перевірте товщину фарби та інші сліди ремонту.
Що перевірити під час огляду
  • ☐товщина фарби на дверях і крилах
  • ☐зазори панелей

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 68551606Остання ставка 2 100 USD
    Пробіг
    130 000 км (80 778 миль)
    Пошкодження
    Незначні вм’ятини й подряпини
    Документ
    документ із позначкою пошкодження чи списання
    Продавець
    GEICO
    Майданчик
    NJ - Somerville / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 68551606Остання ставка 2 100 USD
    2016 MERCEDES-BENZ C VIN 55SWF4KBXGU109395 фото 1
    Пробіг
    80 778 миль (130 000 км)
    Пошкодження
    Незначні вм’ятини й подряпини
    Документ
    документ із позначкою пошкодження чи списання
    Продавець
    GEICO
    Майданчик
    NJ - Somerville / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
130 000 км130 000 км

Дані лота 68551606

Аукціон
Аукціон
Номер лота
68551606
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
2 100 USD
Ринкова вартість
13 175 USD
Оцінка ремонту
10 045 USD
Пробіг
130 000 км · 80 778 миль · фактичний
Основне пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
документ із позначкою пошкодження чи списання
Продавець
GEICO
Майданчик
NJ - Somerville / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, NJ
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 13:52 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 13:52 UTC

Дані лота 68551606

Аукціон
Copart
Номер лота
68551606
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
2 100 USD
Ринкова вартість
13 175 USD
Оцінка ремонту
10 045 USD
Пробіг
80 778 миль · 130 000 км · фактичний
Основне пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
документ із позначкою пошкодження чи списання
Продавець
GEICO
Майданчик
NJ - Somerville / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, NJ
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 13:52 UTC
В архіві з
11.10.2026 12:50 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 12:50 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка2 100 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість13 175 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка2 100 USDCopart
дані станом на 17 жовт. 2026 р.Ринкова вартість13 175 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 68551606 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 68551606 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Mercedes-Benz C

VIN
55SWF4KBXGU109395
Назва
Mercedes-Benz C 2016
Марка
Mercedes-Benz
Модель
C
Рік
2016
Кузов
sedan_4dr
Тип ТЗ
sedan
Колір
Синій
Двигун
2.0L 4
Об’єм
2 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 12:50 UTC
Картку оновлено
17.10.2026 13:52 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2015 C525 USD
2015 C300 USD
2015 C475 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Mercedes-Benz C. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Mercedes-Benz C 2016, VIN 55SWF4KBXGU109395.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 68551606. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: NJ - Somerville / Lane - A. Основне пошкодження: Незначні вм’ятини й подряпини. Пробіг: 130 000 км. Документ: документ із позначкою пошкодження чи списання (Cert Of Title-Salvage). Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 2 100 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 68551606. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: NJ - Somerville / Lane - A. Основне пошкодження: Незначні вм’ятини й подряпини. Пробіг: 130 000 км. Документ: документ із позначкою пошкодження чи списання (Cert Of Title-Salvage). Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 2 100 USD.

Зазначено косметичні пошкодження. Перевірте товщину фарби та інші сліди ремонту.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Незначні вм’ятини й подряпини»?

Зазначено косметичні пошкодження. Перевірте товщину фарби та інші сліди ремонту. на осмотре проверьте: товщина фарби на дверях і крилах; зазори панелей. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 55SWF4KBXGU109395 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Mercedes-Benz C в архіві →
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies