VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 20.10.2026 21:04 UTC

5FNRL6H89MB032612 Honda Odyssey Touring 2021

VIN 5FNRL6H89MB032612
💥 Задня частина🧭 218 196 км на аукціоні🏢 Продавець: North Carolina Farm Bureau Insurance Group📍 Asheville / Lane - 181257~US_A
Остання ставка
4 150 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
23 634 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
16
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$4 150

Фото з аукціону — до ремонту

16 фото
IAAI · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 16

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Задня частина
Стан
Документ
Ринкова вартість
23 634 USD
1ПЕРЕД
1Задня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 4 150 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 23 634 USD.
  • • Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.
Що перевірити під час огляду
  • ☐підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик
  • ☐зазори багажника й задніх крил
  • ☐парктроніки й камера заднього виду
  • ☐товщина фарби на задніх крилах і стійках

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 46056861Остання ставка 4 150 USD
    Пробіг
    218 196 км (135 581 миля)
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Продавець
    North Carolina Farm Bureau Insurance Group
    Майданчик
    Asheville / Lane - 181257~US_A
    Стан
    Рухався під час приймання
  2. 9 жовт. 2026 р.IAAIлот 46056861Продано за 4 150 USD
    2021 Honda Odyssey Touring VIN 5FNRL6H89MB032612 фото 1
    Пробіг
    135 581 миля (218 196 км)
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Продавець
    North Carolina Farm Bureau Insurance Group
    Майданчик
    Asheville / Lane - 181258~US_A
    Стан
    Рухався під час приймання

    Збережено 16 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
218 196 км218 196 км

Дані лота 46056861

Аукціон
Аукціон
Номер лота
46056861
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
4 150 USD
Ринкова вартість
23 634 USD
Пробіг
218 196 км · 135 581 миля · фактичний
Основне пошкодження
Задня частина
Стан
Документ
Продавець
North Carolina Farm Bureau Insurance Group
Майданчик
Asheville / Lane - 181257~US_A
Регіон покупця
North Carolina
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
19.10.2026 08:39 UTC
В архіві з
12.10.2026 09:30 UTC
Запис оновлено
12.10.2026 09:30 UTC

Дані лота 46056861

Аукціон
IAAI
Номер лота
46056861
Коли
Продано 9 жовт. 2026 р.
Статус
Продано
Результат
Продано
Ціна продажу
4 150 USD
Тип ціни
ціна продажу на аукціоні
Остання ставка
4 900 USD
Ринкова вартість
23 634 USD
Пробіг
135 581 миля · 218 196 км · фактичний
Основне пошкодження
Задня частина
Стан
Документ
Продавець
North Carolina Farm Bureau Insurance Group
Майданчик
Asheville / Lane - 181258~US_A
Регіон покупця
North Carolina
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
20.10.2026 21:04 UTC
В архіві з
10.10.2026 14:34 UTC
Запис оновлено
20.10.2026 21:04 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Ціна продажу4 150 USDIAAI
дані станом на 12 жовт. 2026 р.Ринкова вартість23 634 USDАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка4 150 USDАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка4 900 USDIAAI
дані станом на 19 жовт. 2026 р.Ринкова вартість23 634 USDIAAI

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 46056861 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • IAAI · лот 46056861 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Honda Odyssey Touring

VIN
5FNRL6H89MB032612
Назва
Honda Odyssey Touring 2021
Марка
Honda
Модель
Odyssey Touring
Рік
2021
Кузов
passenger_van
Тип ТЗ
vans
Колір
Сірий
Двигун
3.5L V-6 DI, VVT, regular , 280HP
Об’єм
3.5 л
Циліндри
6
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
Остання ціна продажу
4 150 USD
Дата останнього продажу
9 жовт. 2026 р.
В архіві з
10.10.2026 14:34 UTC
Картку оновлено
20.10.2026 21:04 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2018 Odyssey Touring13 650 USD
2019 Odyssey Touring5 750 USD
2020 Odyssey Touring550 USD
2020 Odyssey Touring4 850 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Honda Odyssey Touring. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Honda Odyssey Touring 2021, VIN 5FNRL6H89MB032612.

В архіві: 2 записи, 16 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 46056861. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Asheville / Lane - 181257~US_A. Основне пошкодження: Задня частина. Пробіг: 218 196 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run & Drive). Остання ставка: 4 150 USD.

Запис 2: аукціон IAAI, лот 46056861. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Asheville / Lane - 181258~US_A. Основне пошкодження: Задня частина. Додаткове пошкодження: Не вказано. Пробіг: 218 196 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run and drive). Ціна продажу: 4 150 USD.

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Задня частина»?

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони. на осмотре проверьте: підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик; зазори багажника й задніх крил; парктроніки й камера заднього виду. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 5FNRL6H89MB032612 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Honda Odyssey Touring в архіві →
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies