VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 17.10.2026 09:47 UTC

5NPD84LF0JH220096 Hyundai Elantra 2018

VIN 5NPD84LF0JH220096
💥 Бокова частина🧭 167 359 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 MI - Ionia / Lane - A
Остання ставка
2 500 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
9 450 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$2 500

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
6 759 USD
Ринкова вартість
9 450 USD
1ПЕРЕД
1Бокова частина

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Свідоцтво.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 2 500 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 9 450 USD.
  • • Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку.
Що перевірити під час огляду
  • ☐стійки й пороги
  • ☐робота та зазори дверей
  • ☐шторки безпеки
  • ☐товщина фарби на порогах і стійках

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 70504446Остання ставка 2 500 USD
    Пробіг
    167 359 км (103 992 милі)
    Пошкодження
    Бокова частина
    Документ
    Майданчик
    MI - Ionia / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 70504446Остання ставка 2 500 USD
    2018 HYUNDAI ELANTRA VIN 5NPD84LF0JH220096 фото 1
    Пробіг
    103 992 милі (167 359 км)
    Пошкодження
    Бокова частина
    Документ
    Майданчик
    MI - Ionia / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
167 359 км167 359 км

Дані лота 70504446

Аукціон
Аукціон
Номер лота
70504446
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
2 500 USD
Ринкова вартість
9 450 USD
Оцінка ремонту
6 759 USD
Пробіг
167 359 км · 103 992 милі · фактичний
Основне пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MI - Ionia / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MI
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 09:47 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 09:47 UTC

Дані лота 70504446

Аукціон
Copart
Номер лота
70504446
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
2 500 USD
Ринкова вартість
9 450 USD
Оцінка ремонту
6 759 USD
Пробіг
103 992 милі · 167 359 км · фактичний
Основне пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MI - Ionia / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MI
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 09:47 UTC
В архіві з
11.10.2026 11:03 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 11:03 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка2 500 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість9 450 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка2 500 USDCopart
дані станом на 17 жовт. 2026 р.Ринкова вартість9 450 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 70504446 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 70504446 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Hyundai Elantra

VIN
5NPD84LF0JH220096
Назва
Hyundai Elantra 2018
Марка
Hyundai
Модель
Elantra
Рік
2018
Кузов
Седан
Тип ТЗ
automobile
Колір
Синій
Двигун
2.0L 4
Об’єм
2 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 11:03 UTC
Картку оновлено
17.10.2026 09:47 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2018 Elantra2 350 USD
2016 Elantra1 675 USD
2025 Elantra3 200 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Hyundai Elantra. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Hyundai Elantra 2018, VIN 5NPD84LF0JH220096.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 70504446. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MI - Ionia / Lane - A. Основне пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 167 359 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 2 500 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 70504446. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MI - Ionia / Lane - A. Основне пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 167 359 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 2 500 USD.

Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Бокова частина»?

Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку. на осмотре проверьте: стійки й пороги; робота та зазори дверей; шторки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 5NPD84LF0JH220096 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Hyundai Elantra в архіві →
KMHLM4DG3TU258814 — 2026 Hyundai Elantra, Задня частина (Rear End), фото до ремонту
Copart20 жовт. 2026 р.8
VINKMHLM4DG3TU258814
Лот №66911066
640 миль2 л · Бензин
Ринкова вартість
1 USD
ціну не вказано
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies