VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 18.10.2026 05:53 UTC

5NPD84LF5LH501037 Hyundai Elantra 2020

VIN 5NPD84LF5LH501037
💥 Передня частина🧭 137 723 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є🏢 Продавець: GEICO📍 SC - Columbia / Lane - B
Остання ставка
1 900 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
11 625 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$1 900

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове
Задня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
9 808 USD
Ринкова вартість
11 625 USD
12ПЕРЕД
1Передня частина
2Задня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 1 900 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 11 625 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 68835726Остання ставка 1 900 USD
    Пробіг
    137 723 км (85 577 миль)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Продавець
    GEICO
    Майданчик
    SC - Columbia / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 68835726Остання ставка 1 900 USD
    2020 HYUNDAI ELANTRA VIN 5NPD84LF5LH501037 фото 1
    Пробіг
    85 577 миль (137 723 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Продавець
    GEICO
    Майданчик
    SC - Columbia / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
137 723 км137 723 км

Дані лота 68835726

Аукціон
Аукціон
Номер лота
68835726
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
1 900 USD
Ринкова вартість
11 625 USD
Оцінка ремонту
9 808 USD
Пробіг
137 723 км · 85 577 миль · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Задня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Продавець
GEICO
Майданчик
SC - Columbia / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, SC
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
18.10.2026 05:53 UTC
Запис оновлено
18.10.2026 05:53 UTC

Дані лота 68835726

Аукціон
Copart
Номер лота
68835726
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
1 900 USD
Ринкова вартість
11 625 USD
Оцінка ремонту
9 808 USD
Пробіг
85 577 миль · 137 723 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Задня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Продавець
GEICO
Майданчик
SC - Columbia / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, SC
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
18.10.2026 05:52 UTC
В архіві з
11.10.2026 20:36 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 20:36 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка1 900 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість11 625 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка1 900 USDCopart
дані станом на 18 жовт. 2026 р.Ринкова вартість11 625 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 68835726 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 68835726 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Hyundai Elantra

VIN
5NPD84LF5LH501037
Назва
Hyundai Elantra 2020
Марка
Hyundai
Модель
Elantra
Рік
2020
Кузов
Седан
Тип ТЗ
automobile
Колір
Чорний
Двигун
2.0L 4
Об’єм
2 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 20:36 UTC
Картку оновлено
18.10.2026 05:53 UTC

Опис

Hyundai Elantra 2020, VIN 5NPD84LF5LH501037.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 68835726. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: SC - Columbia / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Задня частина. Пробіг: 137 723 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 1 900 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 68835726. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: SC - Columbia / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Задня частина. Пробіг: 137 723 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 1 900 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 5NPD84LF5LH501037 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Hyundai Elantra в архіві →
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies