VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 15.10.2026 17:01 UTC

5TFMC5AB0PX001950 Toyota Tundra 2023

VIN 5TFMC5AB0PX001950
💥 Передня частина🧭 157 970 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 TX - Houston / Lane - B
Остання ставка
13 600 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
54 150 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$13 600

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
54 150 USD
12ПЕРЕД
1Передня частина
2Бокова частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 13 600 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 54 150 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 65204126Остання ставка 13 600 USD
    Пробіг
    157 970 км (98 158 миль)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    TX - Houston / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 65204126Остання ставка 13 600 USD
    2023 TOYOTA TUNDRA VIN 5TFMC5AB0PX001950 фото 1
    Пробіг
    98 158 миль (157 970 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    TX - Houston / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
157 970 км157 970 км

Дані лота 65204126

Аукціон
Аукціон
Номер лота
65204126
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
13 600 USD
Ринкова вартість
54 150 USD
Пробіг
157 970 км · 98 158 миль · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
TX - Houston / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, TX
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
15.10.2026 17:01 UTC
Запис оновлено
15.10.2026 17:01 UTC

Дані лота 65204126

Аукціон
Copart
Номер лота
65204126
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
13 600 USD
Ринкова вартість
54 150 USD
Пробіг
98 158 миль · 157 970 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
TX - Houston / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, TX
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
15.10.2026 17:00 UTC
В архіві з
10.10.2026 11:14 UTC
Запис оновлено
10.10.2026 11:14 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка13 600 USDАукціон
дані станом на 10 жовт. 2026 р.Ринкова вартість54 150 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка13 600 USDCopart
дані станом на 15 жовт. 2026 р.Ринкова вартість54 150 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 65204126 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 65204126 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Toyota Tundra

VIN
5TFMC5AB0PX001950
Назва
Toyota Tundra 2023
Марка
Toyota
Модель
Tundra
Рік
2023
Кузов
Пікап
Тип ТЗ
automobile
Колір
Білий
Двигун
3.4L 6
Об’єм
3.4 л
Циліндри
6
Коробка
Автоматична
Виставлень
2
В архіві з
10.10.2026 11:14 UTC
Картку оновлено
15.10.2026 17:01 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2018 Tundra200 USD
2024 Tundra725 USD
2014 Tundra250 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Toyota Tundra. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Toyota Tundra 2023, VIN 5TFMC5AB0PX001950.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 65204126. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - Houston / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 157 970 км. Документ: SALVAGE VEHICLE TITLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 13 600 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 65204126. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - Houston / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 157 970 км. Документ: SALVAGE VEHICLE TITLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 13 600 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 5TFMC5AB0PX001950 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Toyota Tundra в архіві →
5TFUM5F12GX065694 — 2016 Toyota Tundra, Звичайний знос, фото до ремонту
IAAI28 жовт. 2026 р.32
VIN5TFUM5F12GX065694
Лот №46338714
292 973 милі4.6 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
Остання ставка
25 USD
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies