VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 15.10.2026 19:43 UTC

5UXWX7C51DL977897 BMW X3 2013

VIN 5UXWX7C51DL977897
💥 Підтоплення🧭 154 980 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 TX - Houston / Lane - D
Остання ставка
700 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
6 100 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$700

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Підтоплення
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
6 100 USD
1ПЕРЕД
1Підтоплення

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 700 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 6 100 USD.
  • • Вода може пошкодити проводку, роз’єми й блоки, спричинити корозію та плісняву. Частина проблем проявляється згодом.
Що перевірити під час огляду
  • ☐мул і корозія під килимом та біля кріплень сидінь
  • ☐окислення роз’ємів і блоків під сидіннями
  • ☐запах вологи й конденсат у фарах
  • ☐повна діагностика електроніки

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 62792636Остання ставка 700 USD
    Пробіг
    154 980 км (96 300 миль)
    Пошкодження
    Підтоплення
    Документ
    Майданчик
    TX - Houston / Lane - D
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 62792636Остання ставка 700 USD
    2013 BMW X3 VIN 5UXWX7C51DL977897 фото 1
    Пробіг
    96 300 миль (154 980 км)
    Пошкодження
    Підтоплення
    Документ
    Майданчик
    TX - Houston / Lane - D
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
154 980 км154 980 км

Дані лота 62792636

Аукціон
Аукціон
Номер лота
62792636
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
700 USD
Ринкова вартість
6 100 USD
Пробіг
154 980 км · 96 300 миль · фактичний
Основне пошкодження
Підтоплення
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
TX - Houston / Lane - D
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, TX
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
15.10.2026 19:43 UTC
Запис оновлено
15.10.2026 19:43 UTC

Дані лота 62792636

Аукціон
Copart
Номер лота
62792636
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
700 USD
Ринкова вартість
6 100 USD
Пробіг
96 300 миль · 154 980 км · фактичний
Основне пошкодження
Підтоплення
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
TX - Houston / Lane - D
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, TX
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
15.10.2026 19:43 UTC
В архіві з
10.10.2026 12:29 UTC
Запис оновлено
10.10.2026 12:29 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка700 USDАукціон
дані станом на 10 жовт. 2026 р.Ринкова вартість6 100 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка700 USDCopart
дані станом на 15 жовт. 2026 р.Ринкова вартість6 100 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 62792636 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 62792636 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики BMW X3

VIN
5UXWX7C51DL977897
Назва
BMW X3 2013
Марка
BMW
Модель
X3
Рік
2013
Кузов
4dr_sport_utility
Тип ТЗ
suv
Колір
Сріблястий
Двигун
3.0L 6
Об’єм
3 л
Циліндри
6
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
10.10.2026 12:29 UTC
Картку оновлено
15.10.2026 19:43 UTC

Опис

BMW X3 2013, VIN 5UXWX7C51DL977897.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 62792636. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - Houston / Lane - D. Основне пошкодження: Підтоплення. Пробіг: 154 980 км. Документ: SALVAGE TITLE-FLOOD DAMAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 700 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 62792636. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - Houston / Lane - D. Основне пошкодження: Підтоплення. Пробіг: 154 980 км. Документ: SALVAGE TITLE-FLOOD DAMAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 700 USD.

Вода може пошкодити проводку, роз’єми й блоки, спричинити корозію та плісняву. Частина проблем проявляється згодом.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Підтоплення»?

Вода може пошкодити проводку, роз’єми й блоки, спричинити корозію та плісняву. Частина проблем проявляється згодом. на осмотре проверьте: мул і корозія під килимом та біля кріплень сидінь; окислення роз’ємів і блоків під сидіннями; запах вологи й конденсат у фарах. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 5UXWX7C51DL977897 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі BMW X3 в архіві →
5UX83DP05N9K19111 — 2022 BMW X3, Передня частина (Front End), фото до ремонту
23 жовт. 2026 р.13

BMW X3

2022
VIN5UX83DP05N9K19111
Лот №63479946
73 066 км3 л · Бензин
Ринкова вартість
41 250 USD
Остання ставка
875 USD
5UXTY3C04M9G50035 — 2021 BMW X3, Пошкодження з усіх боків (All Over), фото до ремонту
IAAI8

BMW X3

2021
VIN5UXTY3C04M9G50035
Лот №46128970
77 697 миль2 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
5UX43DP0XN9M96903 — 2022 BMW X3, Задня частина зліва (Left Rear), фото до ремонту
IAAI8

BMW X3

2022
VIN5UX43DP0XN9M96903
Лот №46130225
57 046 миль2 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies