VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 16.10.2026 18:59 UTC

5XYPHDA19GG025165 Kia Sorento 2016

VIN 5XYPHDA19GG025165
💥 Задня частина🧭 293 144 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 FL - Tampa South / Lane - B
Остання ставка
950 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
7 800 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$950

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Задня частина
Додаткове
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
7 800 USD
12ПЕРЕД
1Задня частина
2Бокова частина

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Свідоцтво.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 950 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 7 800 USD.
  • • Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.
Що перевірити під час огляду
  • ☐підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик
  • ☐зазори багажника й задніх крил
  • ☐парктроніки й камера заднього виду
  • ☐товщина фарби на задніх крилах і стійках

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 71250416Остання ставка 950 USD
    Пробіг
    293 144 км (182 151 миля)
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Майданчик
    FL - Tampa South / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 71250416Остання ставка 950 USD
    2016 KIA SORENTO VIN 5XYPHDA19GG025165 фото 1
    Пробіг
    182 151 миля (293 144 км)
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Майданчик
    FL - Tampa South / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
293 144 км293 144 км

Дані лота 71250416

Аукціон
Аукціон
Номер лота
71250416
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
950 USD
Ринкова вартість
7 800 USD
Пробіг
293 144 км · 182 151 миля · фактичний
Основне пошкодження
Задня частина
Додаткове пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
FL - Tampa South / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, FL
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
16.10.2026 18:59 UTC
Запис оновлено
16.10.2026 18:59 UTC

Дані лота 71250416

Аукціон
Copart
Номер лота
71250416
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
950 USD
Ринкова вартість
7 800 USD
Пробіг
182 151 миля · 293 144 км · фактичний
Основне пошкодження
Задня частина
Додаткове пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
FL - Tampa South / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, FL
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
16.10.2026 18:59 UTC
В архіві з
11.10.2026 03:39 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 03:39 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка950 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість7 800 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка950 USDCopart
дані станом на 16 жовт. 2026 р.Ринкова вартість7 800 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 71250416 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 71250416 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Kia Sorento

VIN
5XYPHDA19GG025165
Назва
Kia Sorento 2016
Марка
Kia
Модель
Sorento
Рік
2016
Кузов
4dr_sport_utility
Тип ТЗ
suv
Колір
Червоний
Двигун
2.0L 4
Об’єм
2 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 03:39 UTC
Картку оновлено
16.10.2026 18:59 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2023 Sorento4 300 USD
2017 Sorento2 675 USD
2017 Sorento325 USD
2016 Sorento1 450 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Kia Sorento. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Kia Sorento 2016, VIN 5XYPHDA19GG025165.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 71250416. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: FL - Tampa South / Lane - B. Основне пошкодження: Задня частина. Додаткове пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 293 144 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE (P) — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 950 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 71250416. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: FL - Tampa South / Lane - B. Основне пошкодження: Задня частина. Додаткове пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 293 144 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE (P) — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 950 USD.

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Задня частина»?

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони. на осмотре проверьте: підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик; зазори багажника й задніх крил; парктроніки й камера заднього виду. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 5XYPHDA19GG025165 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Kia Sorento в архіві →
5XYRG4LC9PG230799 — 2023 Kia Sorento, Задня частина (Rear), фото до ремонту
IAAI22 жовт. 2026 р.8
VIN5XYRG4LC9PG230799
Лот №46175859
50 828 миль2.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
Остання ставка
3 900 USD
5XYRL4LC7MG009919 — 2021 Kia Sorento, Передня частина, фото до ремонту
CopartПродано 15 жовт. 2026 р.13
VIN5XYRL4LC7MG009919
Лот №63034936
158 039 миль2.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
Остання ставка
100 USD
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies