VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 15.10.2026 17:46 UTC

5YFS4MCEXMP081967 Toyota Corolla 2021

VIN 5YFS4MCEXMP081967
💥 Передня частина📄 Відновлений автомобіль🧭 139 105 км на аукціоні⛔ Рухався під час приймання🔑 Ключі є📍 TX - Houston / Lane - B
Остання ставка
3 150 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
17 375 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
1
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$3 150

Фото з аукціону — до ремонту

1 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 1

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове
Задня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
документ відновленого авто
Ринкова вартість
17 375 USD
12ПЕРЕД
1Передня частина
2Задня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ документ відновленого авто: раніше Salvage, згодом відновлений відповідно до місцевих вимог.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 3 150 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 17 375 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 48139416Остання ставка 3 150 USD
    Пробіг
    139 105 км (86 436 миль)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    документ відновленого авто
    Майданчик
    TX - Houston / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 48139416Остання ставка 3 150 USD
    2021 TOYOTA COROLLA VIN 5YFS4MCEXMP081967 фото 1
    Пробіг
    86 436 миль (139 105 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    документ відновленого авто
    Майданчик
    TX - Houston / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 1 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
139 105 км139 105 км

Дані лота 48139416

Аукціон
Аукціон
Номер лота
48139416
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
3 150 USD
Ринкова вартість
17 375 USD
Пробіг
139 105 км · 86 436 миль · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Задня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
документ відновленого авто
Майданчик
TX - Houston / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, TX
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
15.10.2026 17:46 UTC
Запис оновлено
15.10.2026 17:46 UTC

Дані лота 48139416

Аукціон
Copart
Номер лота
48139416
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
3 150 USD
Ринкова вартість
17 375 USD
Пробіг
86 436 миль · 139 105 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Задня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
документ відновленого авто
Майданчик
TX - Houston / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, TX
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
15.10.2026 17:45 UTC
В архіві з
10.10.2026 11:30 UTC
Запис оновлено
10.10.2026 11:30 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка3 150 USDАукціон
дані станом на 10 жовт. 2026 р.Ринкова вартість17 375 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка3 150 USDCopart
дані станом на 15 жовт. 2026 р.Ринкова вартість17 375 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 48139416 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 48139416 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Toyota Corolla

VIN
5YFS4MCEXMP081967
Назва
Toyota Corolla 2021
Марка
Toyota
Модель
Corolla
Рік
2021
Кузов
Седан
Тип ТЗ
automobile
Колір
Білий
Двигун
2.0L 4
Об’єм
2 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
В архіві з
10.10.2026 11:30 UTC
Картку оновлено
15.10.2026 17:46 UTC

Опис

Toyota Corolla 2021, VIN 5YFS4MCEXMP081967.

В архіві: 2 записи, 1 фотографія.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 48139416. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - Houston / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Задня частина. Пробіг: 139 105 км. Документ: документ відновленого авто (Cert Of Title-Rebuilt Salvage). Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 3 150 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 48139416. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - Houston / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Задня частина. Пробіг: 139 105 км. Документ: документ відновленого авто (Cert Of Title-Rebuilt Salvage). Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 3 150 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 5YFS4MCEXMP081967 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Toyota Corolla в архіві →
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies