VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 17.10.2026 01:04 UTC

5YJYGDEE9MF068251 Tesla Model Y 2021

VIN 5YJYGDEE9MF068251
💥 Дах🧭 132 744 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 KY - Walton / Lane - A
Остання ставка
5 800 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
27 200 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$5 800

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Дах
Додаткове
Розукомплектовано
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
21 236 USD
Ринкова вартість
27 200 USD
12ПЕРЕД
1Дах
2Розукомплектовано

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 5 800 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 27 200 USD.
  • • Зазначено пошкодження даху. Перевірте геометрію, стійки й скло; причина з позначки не відома.
Що перевірити під час огляду
  • ☐стійки й геометрія даху
  • ☐люк і вклеювання скла

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 69394306Остання ставка 5 800 USD
    Пробіг
    132 744 км (82 483 милі)
    Пошкодження
    Дах
    Документ
    Майданчик
    KY - Walton / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 69394306Остання ставка 5 800 USD
    2021 TESLA MODEL Y VIN 5YJYGDEE9MF068251 фото 1
    Пробіг
    82 483 милі (132 744 км)
    Пошкодження
    Дах
    Документ
    Майданчик
    KY - Walton / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
132 744 км132 744 км

Дані лота 69394306

Аукціон
Аукціон
Номер лота
69394306
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
5 800 USD
Ринкова вартість
27 200 USD
Оцінка ремонту
21 236 USD
Пробіг
132 744 км · 82 483 милі · фактичний
Основне пошкодження
Дах
Додаткове пошкодження
Розукомплектовано
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
KY - Walton / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, KY
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 01:04 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 01:04 UTC

Дані лота 69394306

Аукціон
Copart
Номер лота
69394306
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
5 800 USD
Ринкова вартість
27 200 USD
Оцінка ремонту
21 236 USD
Пробіг
82 483 милі · 132 744 км · фактичний
Основне пошкодження
Дах
Додаткове пошкодження
Розукомплектовано
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
KY - Walton / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, KY
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 01:04 UTC
В архіві з
11.10.2026 06:43 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 06:43 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка5 800 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість27 200 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка5 800 USDCopart
дані станом на 17 жовт. 2026 р.Ринкова вартість27 200 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 69394306 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 69394306 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Tesla Model Y

VIN
5YJYGDEE9MF068251
Назва
Tesla Model Y 2021
Марка
Tesla
Модель
Model Y
Рік
2021
Кузов
sport_utility_vehicle
Тип ТЗ
automobile
Колір
Чорний
Паливо
Електро
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 06:43 UTC
Картку оновлено
17.10.2026 01:04 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2026 Model Y18 800 USD
2024 Model Y850 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Tesla Model Y. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Tesla Model Y 2021, VIN 5YJYGDEE9MF068251.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 69394306. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: KY - Walton / Lane - A. Основне пошкодження: Дах. Додаткове пошкодження: Розукомплектовано. Пробіг: 132 744 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 5 800 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 69394306. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: KY - Walton / Lane - A. Основне пошкодження: Дах. Додаткове пошкодження: Розукомплектовано. Пробіг: 132 744 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 5 800 USD.

Зазначено пошкодження даху. Перевірте геометрію, стійки й скло; причина з позначки не відома.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Дах»?

Зазначено пошкодження даху. Перевірте геометрію, стійки й скло; причина з позначки не відома. на осмотре проверьте: стійки й геометрія даху; люк і вклеювання скла. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 5YJYGDEE9MF068251 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Tesla Model Y в архіві →
7SAYGDED7TF525762 — 2026 Tesla Model Y, Передня частина (Front End), фото до ремонту
IAAI1
VIN7SAYGDED7TF525762
Лот №46148064
26 873 миліЕлектро
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
7SAYGDEE6PF902757 — 2023 Tesla Model Y, Правий бік (Right Side), фото до ремонту
IAAI1
VIN7SAYGDEE6PF902757
Лот №46151630
36 501 миляЕлектро
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
7SAYGDEE4SF308502 — 2025 Tesla Model Y, Задня частина зліва (Left Rear), фото до ремонту
IAAI1
VIN7SAYGDEE4SF308502
Лот №46126122
35 216 мильЕлектро
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies