VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 17.10.2026 04:16 UTC

7FARW2H52JE024227 Honda CR-V 2018

VIN 7FARW2H52JE024227
💥 Бокова частина🧭 69 145 км на аукціоні🔑 Ключі є📍 MA - North Boston / Lane - C
Остання ставка
4 200 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
16 900 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$4 200

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Бокова частина
Додаткове
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
11 851 USD
Ринкова вартість
16 900 USD
12ПЕРЕД
1Бокова частина
2Передня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 4 200 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 16 900 USD.
  • • Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку.
Що перевірити під час огляду
  • ☐стійки й пороги
  • ☐робота та зазори дверей
  • ☐шторки безпеки
  • ☐товщина фарби на порогах і стійках

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 67700596Остання ставка 4 200 USD
    Пробіг
    69 145 км (42 965 миль)
    Пошкодження
    Бокова частина
    Документ
    Майданчик
    MA - North Boston / Lane - C
    Стан
    Двигун запускався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 67700596Остання ставка 4 200 USD
    2018 HONDA CR-V VIN 7FARW2H52JE024227 фото 1
    Пробіг
    42 965 миль (69 145 км)
    Пошкодження
    Бокова частина
    Документ
    Майданчик
    MA - North Boston / Lane - C
    Стан
    Двигун запускався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
69 145 км69 145 км

Дані лота 67700596

Аукціон
Аукціон
Номер лота
67700596
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
4 200 USD
Ринкова вартість
16 900 USD
Оцінка ремонту
11 851 USD
Пробіг
69 145 км · 42 965 миль · фактичний
Основне пошкодження
Бокова частина
Додаткове пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MA - North Boston / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MA
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 04:16 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 04:16 UTC

Дані лота 67700596

Аукціон
Copart
Номер лота
67700596
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
4 200 USD
Ринкова вартість
16 900 USD
Оцінка ремонту
11 851 USD
Пробіг
42 965 миль · 69 145 км · фактичний
Основне пошкодження
Бокова частина
Додаткове пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MA - North Boston / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MA
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 04:16 UTC
В архіві з
11.10.2026 08:23 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 08:23 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка4 200 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість16 900 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка4 200 USDCopart
дані станом на 17 жовт. 2026 р.Ринкова вартість16 900 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 67700596 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 67700596 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Honda CR-V

VIN
7FARW2H52JE024227
Назва
Honda CR-V 2018
Марка
Honda
Модель
CR-V
Рік
2018
Кузов
sport_utility_vehicle
Тип ТЗ
automobile
Колір
Сірий
Двигун
1.5L 4
Об’єм
1.5 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 08:23 UTC
Картку оновлено
17.10.2026 04:16 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2016 CR-V275 USD
2011 CR-V1 500 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Honda CR-V. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Honda CR-V 2018, VIN 7FARW2H52JE024227.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 67700596. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MA - North Boston / Lane - C. Основне пошкодження: Бокова частина. Додаткове пошкодження: Передня частина. Пробіг: 69 145 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Двигун запускався під час приймання (ENGINE START PROGRAM). Ключі: Є. Остання ставка: 4 200 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 67700596. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MA - North Boston / Lane - C. Основне пошкодження: Бокова частина. Додаткове пошкодження: Передня частина. Пробіг: 69 145 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Двигун запускався під час приймання (ENGINE START PROGRAM). Ключі: Є. Остання ставка: 4 200 USD.

Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Бокова частина»?

Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку. на осмотре проверьте: стійки й пороги; робота та зазори дверей; шторки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN 7FARW2H52JE024227 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Honda CR-V в архіві →
2HKRW6H33KH202019 — 2019 Honda CR-V, Пошкодження знизу (Undercarriage), фото до ремонту
20 жовт. 2026 р.12
VIN2HKRW6H33KH202019
Лот №64094296
57 362 км2.4 л · Бензин
Ринкова вартість
18 375 USD
Остання ставка
5 800 USD
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies