VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 20.10.2026 19:54 UTC

JH2RC6807EK000795 Honda CTX700 2014

VIN JH2RC6807EK000795
💥 Передня частина зліва🧭 4 809 км на аукціоні🏢 Продавець: State Farm Group Insurance📍 Anchorage / Lane - 182278~US_A
Остання ставка
1 025 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
3 732 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$1 025

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
IAAI · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина зліва
Стан
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
4 013 USD
Ринкова вартість
3 732 USD
1ПЕРЕД
1Передня частина зліва

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Документ про продаж.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 1 025 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 3 732 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 46047813Остання ставка 1 025 USD
    Пробіг
    4 809 км (2 988 миль)
    Пошкодження
    Передня частина зліва
    Документ
    Продавець
    State Farm Group Insurance
    Майданчик
    Anchorage / Lane - 182278~US_A
    Стан
    Двигун запускався під час приймання
  2. 9 жовт. 2026 р.IAAIлот 46047813Продано за 1 025 USD
    2014 Honda Ctx700 N VIN JH2RC6807EK000795 фото 1
    Пробіг
    2 988 миль (4 809 км)
    Пошкодження
    Передня частина зліва
    Документ
    Продавець
    State Farm Group Insurance
    Майданчик
    Anchorage / Lane - 182278~US_A
    Стан
    Двигун запускався під час приймання

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
4 809 км4 809 км

Дані лота 46047813

Аукціон
Аукціон
Номер лота
46047813
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
1 025 USD
Ринкова вартість
3 732 USD
Оцінка ремонту
4 013 USD
Пробіг
4 809 км · 2 988 миль · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина зліва
Стан
Документ
Продавець
State Farm Group Insurance
Майданчик
Anchorage / Lane - 182278~US_A
Регіон покупця
Alaska
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
15.10.2026 22:25 UTC
В архіві з
10.10.2026 13:56 UTC
Запис оновлено
10.10.2026 13:56 UTC

Дані лота 46047813

Аукціон
IAAI
Номер лота
46047813
Коли
Продано 9 жовт. 2026 р.
Статус
Продано
Результат
Продано
Ціна продажу
1 025 USD
Тип ціни
ціна продажу на аукціоні
Остання ставка
1 025 USD
Ринкова вартість
3 732 USD
Оцінка ремонту
4 013 USD
Пробіг
2 988 миль · 4 809 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина зліва
Стан
Документ
Продавець
State Farm Group Insurance
Майданчик
Anchorage / Lane - 182278~US_A
Регіон покупця
Alaska
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
20.10.2026 19:53 UTC
В архіві з
10.10.2026 14:00 UTC
Запис оновлено
20.10.2026 19:54 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка1 025 USDIAAI
дані станом на 10 жовт. 2026 р.Ринкова вартість3 732 USDАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка1 025 USDАукціон
9 жовт. 2026 р.Ціна продажу1 025 USDIAAI
дані станом на 15 жовт. 2026 р.Ринкова вартість3 732 USDIAAI

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 46047813 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • IAAI · лот 46047813 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Honda CTX700

VIN
JH2RC6807EK000795
Назва
Honda CTX700 2014
Марка
Honda
Модель
CTX700
Рік
2014
Кузов
cruiser
Тип ТЗ
motorcycles
Колір
Бордовий
Двигун
2
Об’єм
2 л
Циліндри
2
Виставлень
2
Остання ціна продажу
1 025 USD
Дата останнього продажу
9 жовт. 2026 р.
В архіві з
10.10.2026 13:56 UTC
Картку оновлено
20.10.2026 19:54 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2018 Civic SI4 750 USD
2018 Civic EX4 400 USD
2022 Accord Sport 2.0T9 200 USD
2025 CR-V EX AWD1 150 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Honda CTX700. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Honda CTX700 2014, VIN JH2RC6807EK000795.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 46047813. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Anchorage / Lane - 182278~US_A. Основне пошкодження: Передня частина зліва. Додаткове пошкодження: Не вказано. Пробіг: 4 809 км. Документ: Bill of Sale — документ про продаж, не титул власності. Стан: Двигун запускався під час приймання (Starts). Остання ставка: 1 025 USD.

Запис 2: аукціон IAAI, лот 46047813. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Anchorage / Lane - 182278~US_A. Основне пошкодження: Передня частина зліва. Додаткове пошкодження: Не вказано. Пробіг: 4 809 км. Документ: Bill of Sale — документ про продаж, не титул власності. Стан: Двигун запускався під час приймання (Engine Starts). Ціна продажу: 1 025 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина зліва»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN JH2RC6807EK000795 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Honda CTX700 в архіві →
5FNYF5H51JB022896 — 2018 Honda Pilot, Передня частина, фото до ремонту
Copart13
VIN5FNYF5H51JB022896
Лот №70604426
194 636 миль3.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies