VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 16.10.2026 18:58 UTC

JHLRD68433C017628 Honda CR-V 2003

VIN JHLRD68433C017628
💥 Бокова частинаРухався під час приймання🔑 Ключі є🏢 Продавець: GEICO📍 FL - Tampa South / Lane - B
Остання ставка
275 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
немає даних
ACV не вказано
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$275

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
2 677 USD
1ПЕРЕД
1Бокова частина

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Документ Salvage.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 275 USD.
  • • Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку.
Що перевірити під час огляду
  • ☐стійки й пороги
  • ☐робота та зазори дверей
  • ☐шторки безпеки
  • ☐товщина фарби на порогах і стійках

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 71024926Остання ставка 275 USD
    Пошкодження
    Бокова частина
    Документ
    Продавець
    GEICO
    Майданчик
    FL - Tampa South / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 71024926Остання ставка 275 USD
    2003 HONDA CR-V VIN JHLRD68433C017628 фото 1
    Пошкодження
    Бокова частина
    Документ
    Продавець
    GEICO
    Майданчик
    FL - Tampa South / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Дані лота 71024926

Аукціон
Аукціон
Номер лота
71024926
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
275 USD
Оцінка ремонту
2 677 USD
Основне пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Продавець
GEICO
Майданчик
FL - Tampa South / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, FL
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
16.10.2026 18:58 UTC
Запис оновлено
16.10.2026 18:58 UTC

Дані лота 71024926

Аукціон
Copart
Номер лота
71024926
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
275 USD
Оцінка ремонту
2 677 USD
Основне пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Продавець
GEICO
Майданчик
FL - Tampa South / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, FL
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
16.10.2026 18:58 UTC
В архіві з
11.10.2026 03:38 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 03:38 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка275 USDАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка275 USDCopart

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 71024926 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 71024926 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Honda CR-V

VIN
JHLRD68433C017628
Назва
Honda CR-V 2003
Марка
Honda
Модель
CR-V
Рік
2003
Кузов
4dr_sport_utility
Тип ТЗ
suv
Колір
Синій
Двигун
2.4L 4
Об’єм
2.4 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 03:38 UTC
Картку оновлено
16.10.2026 18:58 UTC

Опис

Honda CR-V 2003, VIN JHLRD68433C017628.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 71024926. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: FL - Tampa South / Lane - B. Основне пошкодження: Бокова частина. Документ: CERT OF TITLE SLVG REBUILDABLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 275 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 71024926. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: FL - Tampa South / Lane - B. Основне пошкодження: Бокова частина. Документ: CERT OF TITLE SLVG REBUILDABLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 275 USD.

Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Бокова частина»?

Бокове пошкодження може зачіпати двері, стійки й пороги. Особливо перевірте середню стійку. на осмотре проверьте: стійки й пороги; робота та зазори дверей; шторки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN JHLRD68433C017628 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Honda CR-V в архіві →
5J6RW2H58ML016673 — 2021 Honda CR-V, Передня частина, фото до ремонту
IAAI16
VIN5J6RW2H58ML016673
Лот №46388408
55 000 миль1.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
5J6RW6H30JL001036 — 2018 Honda CR-V, Задня частина зліва, фото до ремонту
IAAI17
VIN5J6RW6H30JL001036
Лот №46365191
75 985 миль2.4 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
5J6RW1H56KA009238 — 2019 Honda CR-V, Град, фото до ремонту
IAAI18
VIN5J6RW1H56KA009238
Лот №46365197
90 657 миль1.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
7FARS5H5XSE030470 — 2025 Honda CR-V, Задня частина справа, фото до ремонту
IAAI16
VIN7FARS5H5XSE030470
Лот №46363990
26 704 милі2 л · Гібрид
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies