VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 21.10.2026 15:37 UTC

JTHGL46F175009150 Lexus LS 2007

VIN JTHGL46F175009150
💥 Задня частинаРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 CO - Colorado Springs / Lane - A
Остання ставка
250 USD
Аукціон, 19 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
8 250 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
19 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$250

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 12 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Задня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
8 250 USD
1ПЕРЕД
1Задня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Розбирання, дилери чи експорт: у документі немає позначки страхового списання; це не доводить відсутність ДТП.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 250 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 8 250 USD.
  • • Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.
Що перевірити під час огляду
  • ☐підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик
  • ☐зазори багажника й задніх крил
  • ☐парктроніки й камера заднього виду
  • ☐товщина фарби на задніх крилах і стійках

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 19 жовт. 2026 р.лот 70823346Остання ставка 250 USD
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Майданчик
    CO - Colorado Springs / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 12 жовт. 2026 р.Copartлот 70823346Остання ставка 250 USD
    2007 LEXUS LS VIN JTHGL46F175009150 фото 1
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Майданчик
    CO - Colorado Springs / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Дані лота 70823346

Аукціон
Аукціон
Номер лота
70823346
Коли
19 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
250 USD
Ринкова вартість
8 250 USD
Основне пошкодження
Задня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
CO - Colorado Springs / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, CO
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
21.10.2026 15:37 UTC
Запис оновлено
21.10.2026 15:37 UTC

Дані лота 70823346

Аукціон
Copart
Номер лота
70823346
Коли
12 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
250 USD
Ринкова вартість
8 250 USD
Основне пошкодження
Задня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
CO - Colorado Springs / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, CO
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
21.10.2026 15:37 UTC
В архіві з
13.10.2026 14:04 UTC
Запис оновлено
13.10.2026 14:04 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
12 жовт. 2026 р.Остання ставка250 USDCopart
дані станом на 13 жовт. 2026 р.Ринкова вартість8 250 USDCopart
19 жовт. 2026 р.Остання ставка250 USDАукціон
дані станом на 21 жовт. 2026 р.Ринкова вартість8 250 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 70823346 · торги 19 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 70823346 · торги 12 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Lexus LS

VIN
JTHGL46F175009150
Назва
Lexus LS 2007
Марка
Lexus
Модель
LS
Рік
2007
Кузов
sedan_4dr
Тип ТЗ
automobile
Колір
Чорний
Двигун
4.6L 8
Об’єм
4.6 л
Циліндри
8
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Задній
Виставлень
2
В архіві з
13.10.2026 14:04 UTC
Картку оновлено
21.10.2026 15:37 UTC

Опис

Lexus LS 2007, VIN JTHGL46F175009150.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 70823346. Дата торгів: 19 жовт. 2026 р.. Майданчик: CO - Colorado Springs / Lane - A. Основне пошкодження: Задня частина. Документ: DIS/DLR/EXP ONLY CLEAN TITLE — документ з обмеженням: запчастини, дилери чи експорт. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 250 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 70823346. Дата торгів: 12 жовт. 2026 р.. Майданчик: CO - Colorado Springs / Lane - A. Основне пошкодження: Задня частина. Документ: DIS/DLR/EXP ONLY CLEAN TITLE — документ з обмеженням: запчастини, дилери чи експорт. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 250 USD.

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Задня частина»?

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони. на осмотре проверьте: підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик; зазори багажника й задніх крил; парктроніки й камера заднього виду. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN JTHGL46F175009150 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Lexus LS в архіві →
JTHBL46F185060577 — 2008 Lexus LS, Звичайний знос, фото до ремонту
IAAI22 жовт. 2026 р.11
VINJTHBL46F185060577
Лот №46347219
224 742 милі4.6 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
Остання ставка
625 USD
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies