VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 22.10.2026 17:07 UTC

JTHHA5BC1H5007525 Lexus RC 200T 2017

VIN JTHHA5BC1H5007525
💥 Передня частина🧭 104 154 км на аукціоні🔑 Ключі є📍 NV - Las Vegas West / Lane - A
Остання ставка
500 USD
Аукціон, 19 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
27 003 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
19 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$500

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 12 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
22 578 USD
Ринкова вартість
27 003 USD
1ПЕРЕД
1Передня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 500 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 27 003 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 19 жовт. 2026 р.лот 44353594Остання ставка 500 USD
    Пробіг
    104 154 км (64 718 миль)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    NV - Las Vegas West / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 12 жовт. 2026 р.Copartлот 44353594Остання ставка 550 USD
    2017 LEXUS RC 200T VIN JTHHA5BC1H5007525 фото 1
    Пробіг
    64 718 миль (104 154 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    NV - Las Vegas West / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
104 154 км104 154 км

Дані лота 44353594

Аукціон
Аукціон
Номер лота
44353594
Коли
19 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
500 USD
Ринкова вартість
27 003 USD
Оцінка ремонту
22 578 USD
Пробіг
104 154 км · 64 718 миль · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
NV - Las Vegas West / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, NV
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
22.10.2026 17:07 UTC
Запис оновлено
22.10.2026 17:07 UTC

Дані лота 44353594

Аукціон
Copart
Номер лота
44353594
Коли
12 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
550 USD
Ринкова вартість
27 003 USD
Оцінка ремонту
22 578 USD
Пробіг
64 718 миль · 104 154 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
NV - Las Vegas West / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, NV
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
22.10.2026 17:07 UTC
В архіві з
14.10.2026 04:38 UTC
Запис оновлено
14.10.2026 04:38 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
12 жовт. 2026 р.Остання ставка550 USDCopart
дані станом на 14 жовт. 2026 р.Ринкова вартість27 003 USDCopart
19 жовт. 2026 р.Остання ставка500 USDАукціон
дані станом на 22 жовт. 2026 р.Ринкова вартість27 003 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 44353594 · торги 19 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 44353594 · торги 12 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Lexus RC 200T

VIN
JTHHA5BC1H5007525
Назва
Lexus RC 200T 2017
Марка
Lexus
Модель
RC 200T
Рік
2017
Тип ТЗ
automobile
Колір
Сріблястий
Двигун
2.0L 4
Об’єм
2 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Задній
Виставлень
2
В архіві з
14.10.2026 04:38 UTC
Картку оновлено
22.10.2026 17:07 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2026 Is 350 F Sport Design17 900 USD
2017 RX11 000 USD
2018 NX5 700 USD
2020 RX12 600 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Lexus RC 200T. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Lexus RC 200T 2017, VIN JTHHA5BC1H5007525.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 44353594. Дата торгів: 19 жовт. 2026 р.. Майданчик: NV - Las Vegas West / Lane - A. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 104 154 км. Документ: SALVAGE CERTIFICATE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run and Drive). Ключі: Є. Остання ставка: 500 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 44353594. Дата торгів: 12 жовт. 2026 р.. Майданчик: NV - Las Vegas West / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 104 154 км. Документ: SALVAGE CERTIFICATE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run and Drive). Ключі: Є. Остання ставка: 550 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN JTHHA5BC1H5007525 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Lexus RC 200T в архіві →
JTHGZ1B2XP5071601 — 2023 Lexus IS, Біологічна / хімічна небезпека, фото до ремонту
IAAI17
VINJTHGZ1B2XP5071601
Лот №46382627
2 км3.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
58ADZ1B19SU221468 — 2025 Lexus ES, Лівий бік, фото до ремонту
IAAI8
VIN58ADZ1B19SU221468
Лот №46393790
2 км3.5 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies