VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 17.10.2026 17:37 UTC

KMHEC4A47DA068264 Hyundai Sonata 2013

VIN KMHEC4A47DA068264
💥 Незначні вм’ятини й подряпини🧭 216 729 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 NY - Long Island / Lane - A
Остання ставка
400 USD
Аукціон, 16 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
6 600 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
16 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$400

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Основне пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
6 600 USD
1ПЕРЕД
1Незначні вм’ятини й подряпини

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Застава.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 400 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 6 600 USD.
  • • Зазначено косметичні пошкодження. Перевірте товщину фарби та інші сліди ремонту.
Що перевірити під час огляду
  • ☐товщина фарби на дверях і крилах
  • ☐зазори панелей

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 16 жовт. 2026 р.лот 57146916Остання ставка 400 USD
    Пробіг
    216 729 км (134 669 миль)
    Пошкодження
    Незначні вм’ятини й подряпини
    Документ
    Майданчик
    NY - Long Island / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 57146916Остання ставка 375 USD
    2013 HYUNDAI SONATA VIN KMHEC4A47DA068264 фото 1
    Пробіг
    134 669 миль (216 729 км)
    Пошкодження
    Незначні вм’ятини й подряпини
    Документ
    Майданчик
    NY - Long Island / Lane - B
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
216 729 км216 729 км

Дані лота 57146916

Аукціон
Аукціон
Номер лота
57146916
Коли
16 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
400 USD
Ринкова вартість
6 600 USD
Пробіг
216 729 км · 134 669 миль · фактичний
Основне пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
NY - Long Island / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, NY
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 17:37 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 17:37 UTC

Дані лота 57146916

Аукціон
Copart
Номер лота
57146916
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
375 USD
Ринкова вартість
6 600 USD
Пробіг
134 669 миль · 216 729 км · фактичний
Основне пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
NY - Long Island / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, NY
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 17:37 UTC
В архіві з
11.10.2026 14:33 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 14:33 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість6 600 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка375 USDCopart
16 жовт. 2026 р.Остання ставка400 USDАукціон
дані станом на 17 жовт. 2026 р.Ринкова вартість6 600 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 57146916 · торги 16 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 57146916 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Hyundai Sonata

VIN
KMHEC4A47DA068264
Назва
Hyundai Sonata 2013
Марка
Hyundai
Модель
Sonata
Рік
2013
Кузов
sedan_4dr
Тип ТЗ
sedan
Колір
Сріблястий
Двигун
2.4L 4
Об’єм
2.4 л
Циліндри
4
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 14:33 UTC
Картку оновлено
17.10.2026 17:37 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2025 Sonata6 300 USD
2019 Sonata2 250 USD
2026 Sonata14 500 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Hyundai Sonata. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Hyundai Sonata 2013, VIN KMHEC4A47DA068264.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 57146916. Дата торгів: 16 жовт. 2026 р.. Майданчик: NY - Long Island / Lane - A. Основне пошкодження: Незначні вм’ятини й подряпини. Пробіг: 216 729 км. Документ: CERT OF TITLE W/UNSATISFD LIEN — застава. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 400 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 57146916. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: NY - Long Island / Lane - B. Основне пошкодження: Незначні вм’ятини й подряпини. Пробіг: 216 729 км. Документ: CERT OF TITLE W/UNSATISFD LIEN — застава. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 375 USD.

Зазначено косметичні пошкодження. Перевірте товщину фарби та інші сліди ремонту.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Незначні вм’ятини й подряпини»?

Зазначено косметичні пошкодження. Перевірте товщину фарби та інші сліди ремонту. на осмотре проверьте: товщина фарби на дверях і крилах; зазори панелей. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN KMHEC4A47DA068264 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Hyundai Sonata в архіві →
KMHL14JA9SA499897 — 2025 Hyundai Sonata, Передня частина (Front End), фото до ремонту
CopartПродано 21 жовт. 2026 р.8
VINKMHL14JA9SA499897
Лот №67482416
17 997 миль2.5 л · Бензин
Ринкова вартість
23 716 USD
Продано за
6 300 USD
27% ринкової вартості
KMHE24L30HA072671 — 2017 Hyundai Sonata, Передня частина, фото до ремонту
Copart22 жовт. 2026 р.13
VINKMHE24L30HA072671
Лот №71269266
101 299 миль2 л · Гібрид
Ринкова вартість
немає даних
Остання ставка
300 USD
5NPE24AF4KH783033 — 2019 Hyundai Sonata, Бокова частина (Side), фото до ремонту
CopartПродано 29 вер. 2026 р.8
VIN5NPE24AF4KH783033
Лот №68623726
65 165 миль2.4 л · Бензин
Ринкова вартість
11 965 USD
Продано за
2 250 USD
19% ринкової вартості
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies