VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 20.10.2026 12:49 UTC

KNDPCCAC0E7630549 Kia Sportage 2014

VIN KNDPCCAC0E7630549
💥 Механічні пошкодження🧭 407 856 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 CT - Hartford / Lane - A
Остання ставка
475 USD
Аукціон, 16 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
8 350 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
16 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$475

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Механічні пошкодження
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
8 350 USD
1ПЕРЕД
1Механічні пошкодження

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Свідоцтво.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 475 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 8 350 USD.
  • • Вказано механічну несправність двигуна, коробки чи підвіски. Кузовні пошкодження не виключені.
Що перевірити під час огляду
  • ☐компресія та огляд циліндрів
  • ☐робота коробки під навантаженням

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 16 жовт. 2026 р.лот 71683886Остання ставка 475 USD
    Пробіг
    407 856 км (253 430 миль)
    Пошкодження
    Механічні пошкодження
    Документ
    Майданчик
    CT - Hartford / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 71683886Остання ставка 450 USD
    2014 KIA SPORTAGE VIN KNDPCCAC0E7630549 фото 1
    Пробіг
    253 430 миль (407 856 км)
    Пошкодження
    Механічні пошкодження
    Документ
    Майданчик
    CT - Hartford / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
407 856 км407 856 км

Дані лота 71683886

Аукціон
Аукціон
Номер лота
71683886
Коли
16 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
475 USD
Ринкова вартість
8 350 USD
Пробіг
407 856 км · 253 430 миль · фактичний
Основне пошкодження
Механічні пошкодження
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
CT - Hartford / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, CT
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
20.10.2026 12:49 UTC
Запис оновлено
20.10.2026 12:49 UTC

Дані лота 71683886

Аукціон
Copart
Номер лота
71683886
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
450 USD
Ринкова вартість
8 350 USD
Пробіг
253 430 миль · 407 856 км · фактичний
Основне пошкодження
Механічні пошкодження
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
CT - Hartford / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, CT
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
20.10.2026 12:49 UTC
В архіві з
12.10.2026 23:06 UTC
Запис оновлено
12.10.2026 23:06 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка450 USDCopart
дані станом на 12 жовт. 2026 р.Ринкова вартість8 350 USDCopart
16 жовт. 2026 р.Остання ставка475 USDАукціон
дані станом на 20 жовт. 2026 р.Ринкова вартість8 350 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 71683886 · торги 16 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 71683886 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Kia Sportage

VIN
KNDPCCAC0E7630549
Назва
Kia Sportage 2014
Марка
Kia
Модель
Sportage
Рік
2014
Кузов
4dr_sport_utility
Тип ТЗ
suv
Колір
Чорний
Двигун
2.4L 4
Об’єм
2.4 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
12.10.2026 23:06 UTC
Картку оновлено
20.10.2026 12:49 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2024 Sportage7 400 USD
2018 Sportage1 800 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Kia Sportage. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Kia Sportage 2014, VIN KNDPCCAC0E7630549.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 71683886. Дата торгів: 16 жовт. 2026 р.. Майданчик: CT - Hartford / Lane - A. Основне пошкодження: Механічні пошкодження. Пробіг: 407 856 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 475 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 71683886. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: CT - Hartford / Lane - A. Основне пошкодження: Механічні пошкодження. Пробіг: 407 856 км. Документ: CERTIFICATE OF TITLE — свідоцтво власності. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 450 USD.

Вказано механічну несправність двигуна, коробки чи підвіски. Кузовні пошкодження не виключені.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Механічні пошкодження»?

Вказано механічну несправність двигуна, коробки чи підвіски. Кузовні пошкодження не виключені. на осмотре проверьте: компресія та огляд циліндрів; робота коробки під навантаженням. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN KNDPCCAC0E7630549 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Kia Sportage в архіві →
KNDPM3AC0J7340593 — 2018 Kia Sportage, Вандалізм (Vandalism), фото до ремонту
CopartПродано 9 жовт. 2026 р.26
VINKNDPM3AC0J7340593
Лот №70132086
175 453 милі2.4 л · Бензин
Ринкова вартість
10 375 USD
Продано за
1 800 USD
17% ринкової вартості
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies