VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 22.10.2026 17:36 UTC

SALEK7RX8N2098479 Land Rover Defender 2022

VIN SALEK7RX8N2098479
💥 Незначні вм’ятини й подряпини🧭 92 660 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 OR - Portland North / Lane - A
Остання ставка
20 000 USD
Аукціон, 19 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
34 850 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
19 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$20 000

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 12 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Основне пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
34 850 USD
1ПЕРЕД
1Незначні вм’ятини й подряпини

Що це означає для покупця

  • • Документ Лише для дилерів: у документі немає позначки страхового списання; це не доводить відсутність ДТП.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 20 000 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 34 850 USD.
  • • Зазначено косметичні пошкодження. Перевірте товщину фарби та інші сліди ремонту.
Що перевірити під час огляду
  • ☐товщина фарби на дверях і крилах
  • ☐зазори панелей

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 19 жовт. 2026 р.лот 67642426Остання ставка 20 000 USD
    Пробіг
    92 660 км (57 576 миль)
    Пошкодження
    Незначні вм’ятини й подряпини
    Документ
    Майданчик
    OR - Portland North / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 12 жовт. 2026 р.Copartлот 67642426Остання ставка 21 200 USD
    2022 LAND ROVER DEFENDER VIN SALEK7RX8N2098479 фото 1
    Пробіг
    57 576 миль (92 660 км)
    Пошкодження
    Незначні вм’ятини й подряпини
    Документ
    Майданчик
    OR - Portland North / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
92 660 км92 660 км

Дані лота 67642426

Аукціон
Аукціон
Номер лота
67642426
Коли
19 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
20 000 USD
Ринкова вартість
34 850 USD
Пробіг
92 660 км · 57 576 миль · фактичний
Основне пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
OR - Portland North / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, OR
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
22.10.2026 17:36 UTC
Запис оновлено
22.10.2026 17:36 UTC

Дані лота 67642426

Аукціон
Copart
Номер лота
67642426
Коли
12 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
21 200 USD
Ринкова вартість
34 850 USD
Пробіг
57 576 миль · 92 660 км · фактичний
Основне пошкодження
Незначні вм’ятини й подряпини
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
OR - Portland North / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, OR
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
22.10.2026 17:36 UTC
В архіві з
14.10.2026 04:59 UTC
Запис оновлено
14.10.2026 04:59 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
12 жовт. 2026 р.Остання ставка21 200 USDCopart
дані станом на 14 жовт. 2026 р.Ринкова вартість34 850 USDCopart
19 жовт. 2026 р.Остання ставка20 000 USDАукціон
дані станом на 22 жовт. 2026 р.Ринкова вартість34 850 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 67642426 · торги 19 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 67642426 · торги 12 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Land Rover Defender

VIN
SALEK7RX8N2098479
Назва
Land Rover Defender 2022
Марка
Land Rover
Модель
Defender
Рік
2022
Кузов
sport_utility_vehicle
Тип ТЗ
automobile
Колір
Зелений
Двигун
2.0L 4
Об’єм
2 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
14.10.2026 04:59 UTC
Картку оновлено
22.10.2026 17:36 UTC

Опис

Land Rover Defender 2022, VIN SALEK7RX8N2098479.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 67642426. Дата торгів: 19 жовт. 2026 р.. Майданчик: OR - Portland North / Lane - A. Основне пошкодження: Незначні вм’ятини й подряпини. Пробіг: 92 660 км. Документ: DEALER ONLY CLEAN TITLE (P) — лише для дилерів. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 20 000 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 67642426. Дата торгів: 12 жовт. 2026 р.. Майданчик: OR - Portland North / Lane - A. Основне пошкодження: Незначні вм’ятини й подряпини. Пробіг: 92 660 км. Документ: DEALER ONLY CLEAN TITLE (P) — лише для дилерів. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 21 200 USD.

Зазначено косметичні пошкодження. Перевірте товщину фарби та інші сліди ремонту.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Незначні вм’ятини й подряпини»?

Зазначено косметичні пошкодження. Перевірте товщину фарби та інші сліди ремонту. на осмотре проверьте: товщина фарби на дверях і крилах; зазори панелей. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN SALEK7RX8N2098479 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Land Rover Defender в архіві →
SALE27EU8P2150322 — 2023 Land Rover Defender, Мелкие вмятины та царапины (Minor Dent/Scratches), фото до ремонту
22 жовт. 2026 р.8
VINSALE27EU8P2150322
Лот №73431856
126 424 км3 л · Бензин
Ринкова вартість
52 725 USD
Остання ставка
32 500 USD
SALEJEEX5R2279283 — 2024 Land Rover Defender, Бокова частина (Side), фото до ремонту
Copart8
VINSALEJEEX5R2279283
Лот №65919296
14 740 миль2 л · Бензин
Ринкова вартість
51 695 USD
Остання ставка
10 000 USD
SALEW6EE8P2111897 — 2023 Land Rover Defender, Задня частина (Rear End), фото до ремонту
Copart8
VINSALEW6EE8P2111897
Лот №69352816
30 548 миль5 л · Бензин
Ринкова вартість
71 053 USD
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies