VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 21.10.2026 04:27 UTC

SHHFK7H82LU220672 Honda Civic EX-L 2020

VIN SHHFK7H82LU220672
💥 Задня частина🧭 72 010 км на аукціоні🏢 Продавець: Progressive Casualty Insurance📍 Houston South / Lane - 180455~US_B
Остання ставка
7 750 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
21 232 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
17
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$7 750

Фото з аукціону — до ремонту

17 фото
IAAI · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 17

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Задня частина
Додаткове
Лівий бік
Стан
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
21 231 USD
Ринкова вартість
21 232 USD
12ПЕРЕД
1Задня частина
2Лівий бік

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 7 750 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 21 232 USD.
  • • Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.
Що перевірити під час огляду
  • ☐підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик
  • ☐зазори багажника й задніх крил
  • ☐парктроніки й камера заднього виду
  • ☐товщина фарби на задніх крилах і стійках

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 46154852Остання ставка 7 750 USD
    Пробіг
    72 010 км (44 745 миль)
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Продавець
    Progressive Casualty Insurance
    Майданчик
    Houston South / Lane - 180455~US_B
    Стан
    Рухався під час приймання
  2. 9 жовт. 2026 р.IAAIлот 46154852Продано за 7 750 USD
    2020 Honda Civic Ex-l VIN SHHFK7H82LU220672 фото 1
    Пробіг
    44 745 миль (72 010 км)
    Пошкодження
    Задня частина
    Документ
    Продавець
    Progressive Casualty Insurance
    Майданчик
    Houston South / Lane - 180455~US_B
    Стан
    Рухався під час приймання

    Збережено 17 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
72 010 км72 010 км

Дані лота 46154852

Аукціон
Аукціон
Номер лота
46154852
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
7 750 USD
Ринкова вартість
21 232 USD
Оцінка ремонту
21 231 USD
Пробіг
72 010 км · 44 745 миль · фактичний
Основне пошкодження
Задня частина
Додаткове пошкодження
Лівий бік
Стан
Документ
Продавець
Progressive Casualty Insurance
Майданчик
Houston South / Lane - 180455~US_B
Регіон покупця
Texas
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
18.10.2026 09:56 UTC
В архіві з
11.10.2026 22:37 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 22:37 UTC

Дані лота 46154852

Аукціон
IAAI
Номер лота
46154852
Коли
Продано 9 жовт. 2026 р.
Статус
Продано
Результат
Продано
Ціна продажу
7 750 USD
Тип ціни
ціна продажу на аукціоні
Остання ставка
7 750 USD
Ринкова вартість
21 232 USD
Оцінка ремонту
21 231 USD
Пробіг
44 745 миль · 72 010 км · фактичний
Основне пошкодження
Задня частина
Додаткове пошкодження
Лівий бік
Стан
Документ
Продавець
Progressive Casualty Insurance
Майданчик
Houston South / Lane - 180455~US_B
Регіон покупця
Texas
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
21.10.2026 04:27 UTC
В архіві з
10.10.2026 17:54 UTC
Запис оновлено
21.10.2026 04:27 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка7 750 USDIAAI
9 жовт. 2026 р.Ціна продажу7 750 USDIAAI
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість21 232 USDАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка7 750 USDАукціон
дані станом на 18 жовт. 2026 р.Ринкова вартість21 232 USDIAAI

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 46154852 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • IAAI · лот 46154852 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Honda Civic EX-L

VIN
SHHFK7H82LU220672
Назва
Honda Civic EX-L 2020
Марка
Honda
Модель
Civic EX-L
Рік
2020
Кузов
Хетчбек
Тип ТЗ
automobiles
Колір
Синій
Двигун
1.5L I-4 DI, DOHC, VVT, turbo, 174HP
Об’єм
1.5 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Передній
Виставлень
2
Остання ціна продажу
7 750 USD
Дата останнього продажу
9 жовт. 2026 р.
В архіві з
10.10.2026 17:54 UTC
Картку оновлено
21.10.2026 04:27 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2015 Civic EX-L1 775 USD
2017 Civic EX-L5 750 USD
2016 Civic EX-L1 125 USD
2015 Civic EX-L925 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Honda Civic EX-L. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Honda Civic EX-L 2020, VIN SHHFK7H82LU220672.

В архіві: 2 записи, 17 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 46154852. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Houston South / Lane - 180455~US_B. Основне пошкодження: Задня частина. Додаткове пошкодження: Лівий бік. Пробіг: 72 010 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run & Drive). Остання ставка: 7 750 USD.

Запис 2: аукціон IAAI, лот 46154852. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: Houston South / Lane - 180455~US_B. Основне пошкодження: Задня частина. Додаткове пошкодження: Лівий бік. Пробіг: 72 010 км. Документ: Salvage — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (Run and drive). Ціна продажу: 7 750 USD.

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Задня частина»?

Пошкодження ззаду може зачіпати бампер, кришку багажника, ліхтарі й панель. Сильний удар — підлогу багажника та лонжерони. на осмотре проверьте: підлога багажника: складки, зварювання, свіжий герметик; зазори багажника й задніх крил; парктроніки й камера заднього виду. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN SHHFK7H82LU220672 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Honda Civic EX-L в архіві →

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies