VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 19.10.2026 00:36 UTC

WAULFAFRXAA031367 Audi A5 2010

VIN WAULFAFRXAA031367
💥 Передня частина🧭 пробіг не подлежит подтверждению по правилам регистрации: 186 356 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 IL - Chicago South / Lane - A
Остання ставка
300 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
5 275 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$300

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
7 366 USD
Ринкова вартість
5 275 USD
1ПЕРЕД
1Передня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 300 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 5 275 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 54856906Остання ставка 300 USD
    Пробіг
    186 356 км (115 796 миль)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    IL - Chicago South / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 54856906Остання ставка 300 USD
    2010 AUDI A5 VIN WAULFAFRXAA031367 фото 1
    Пробіг
    115 796 миль (186 356 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    IL - Chicago South / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
186 356 км186 356 км

Дані лота 54856906

Аукціон
Аукціон
Номер лота
54856906
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
300 USD
Ринкова вартість
5 275 USD
Оцінка ремонту
7 366 USD
Пробіг
186 356 км · 115 796 миль · підтвердження пробігу не потрібне за правилами реєстрації
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
IL - Chicago South / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, IL
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
19.10.2026 00:36 UTC
Запис оновлено
19.10.2026 00:36 UTC

Дані лота 54856906

Аукціон
Copart
Номер лота
54856906
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
300 USD
Ринкова вартість
5 275 USD
Оцінка ремонту
7 366 USD
Пробіг
115 796 миль · 186 356 км · підтвердження пробігу не потрібне за правилами реєстрації
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
IL - Chicago South / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, IL
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
19.10.2026 00:36 UTC
В архіві з
12.10.2026 05:35 UTC
Запис оновлено
12.10.2026 05:35 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка300 USDАукціон
дані станом на 12 жовт. 2026 р.Ринкова вартість5 275 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка300 USDCopart
дані станом на 19 жовт. 2026 р.Ринкова вартість5 275 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 54856906 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 54856906 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Audi A5

VIN
WAULFAFRXAA031367
Назва
Audi A5 2010
Марка
Audi
Модель
A5
Рік
2010
Кузов
Купе
Тип ТЗ
coupe
Колір
Чорний
Двигун
2.0L 4
Об’єм
2 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
12.10.2026 05:35 UTC
Картку оновлено
19.10.2026 00:36 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2017 A53 550 USD
2018 A55 900 USD
2025 A513 700 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Audi A5. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Audi A5 2010, VIN WAULFAFRXAA031367.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 54856906. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: IL - Chicago South / Lane - A. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 186 356 км. Документ: SALVAGE CERTIFICATE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 300 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 54856906. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: IL - Chicago South / Lane - A. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 186 356 км. Документ: SALVAGE CERTIFICATE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 300 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN WAULFAFRXAA031367 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Audi A5 в архіві →
WAUENCF57JA043139 — 2018 Audi A5, Передня частина, фото до ремонту
IAAI16
VINWAUENCF57JA043139
Лот №46380714
116 970 миль2 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
WAUBNCF58KA020022 — 2019 Audi A5, Передня частина, фото до ремонту
IAAI16
VINWAUBNCF58KA020022
Лот №46426050
76 407 миль2 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано
WAUENCF55KA017849 — 2019 Audi A5, Передня частина (Front End), фото до ремонту
23 жовт. 2026 р.13
VINWAUENCF55KA017849
Лот №64855586
225 183 км2 л · Бензин
Ринкова вартість
19 025 USD
Остання ставка
2 600 USD

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies