VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 16.10.2026 20:04 UTC

WBAKA8C53CCY37854 BMW 750 2012

VIN WBAKA8C53CCY37854
💥 Передня частина🧭 189 217 км на аукціоні🔑 Ключі є📍 GA - Atlanta West / Lane - B
Остання ставка
500 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
8 800 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
12
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$500

Фото з аукціону — до ремонту

12 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 12

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове
Бокова частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
8 800 USD
12ПЕРЕД
1Передня частина
2Бокова частина

Що це означає для покупця

  • • У лоті вказано документ: Рішення суду.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 500 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 8 800 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 48568736Остання ставка 500 USD
    Пробіг
    189 217 км (117 574 милі)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    GA - Atlanta West / Lane - B
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 48568736Остання ставка 500 USD
    2012 BMW 750 VIN WBAKA8C53CCY37854 фото 1
    Пробіг
    117 574 милі (189 217 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    GA - Atlanta West / Lane - B
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є

    Збережено 12 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
189 217 км189 217 км

Дані лота 48568736

Аукціон
Аукціон
Номер лота
48568736
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
500 USD
Ринкова вартість
8 800 USD
Пробіг
189 217 км · 117 574 милі · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Бокова частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
GA - Atlanta West / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, GA
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
16.10.2026 20:04 UTC
Запис оновлено
16.10.2026 20:04 UTC

Дані лота 48568736

Аукціон
Copart
Номер лота
48568736
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
500 USD
Ринкова вартість
8 800 USD
Пробіг
117 574 милі · 189 217 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Бокова частина
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
GA - Atlanta West / Lane - B
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, GA
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
16.10.2026 20:04 UTC
В архіві з
11.10.2026 04:14 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 04:14 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка500 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість8 800 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка500 USDCopart
дані станом на 16 жовт. 2026 р.Ринкова вартість8 800 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 48568736 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 48568736 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики BMW 750

VIN
WBAKA8C53CCY37854
Назва
BMW 750 2012
Марка
BMW
Модель
750
Рік
2012
Кузов
sedan_4dr
Тип ТЗ
sedan
Колір
Чорний
Двигун
4.4L 8
Об’єм
4.4 л
Циліндри
8
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Задній
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 04:14 UTC
Картку оновлено
16.10.2026 20:04 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2016 750275 USD
2022 7505 400 USD
2022 7508 400 USD
2022 7506 200 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву BMW 750. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

BMW 750 2012, VIN WBAKA8C53CCY37854.

В архіві: 2 записи, 12 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 48568736. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: GA - Atlanta West / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 189 217 км. Документ: CERT OF TITLE-COURT ORDER — рішення суду. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Є. Остання ставка: 500 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 48568736. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: GA - Atlanta West / Lane - B. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 189 217 км. Документ: CERT OF TITLE-COURT ORDER — рішення суду. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Є. Остання ставка: 500 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN WBAKA8C53CCY37854 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі BMW 750 в архіві →
WBA7F2C56GG418982 — 2016 BMW 750, Звичайний знос (Normal Wear), фото до ремонту
20 жовт. 2026 р.12
VINWBA7F2C56GG418982
Лот №70810286
192 772 км4.4 л · Бензин
Ринкова вартість
18 375 USD
Остання ставка
4 100 USD
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies