VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 17.10.2026 06:47 UTC

WBXHT3C32J5L27931 BMW X1 2018

VIN WBXHT3C32J5L27931
💥 Передня частина🧭 197 887 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 MI - Detroit / Lane - C
Остання ставка
300 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
11 500 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту
Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$300

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
17 819 USD
Ринкова вартість
11 500 USD
12ПЕРЕД
1Передня частина
2Бокова частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 300 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 11 500 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 65003806Остання ставка 300 USD
    Пробіг
    197 887 км (122 961 миля)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    MI - Detroit / Lane - C
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 65003806Остання ставка 300 USD
    2018 BMW X1 VIN WBXHT3C32J5L27931 фото 1
    Пробіг
    122 961 миля (197 887 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    MI - Detroit / Lane - C
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
197 887 км197 887 км

Дані лота 65003806

Аукціон
Аукціон
Номер лота
65003806
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
300 USD
Ринкова вартість
11 500 USD
Оцінка ремонту
17 819 USD
Пробіг
197 887 км · 122 961 миля · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MI - Detroit / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MI
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
17.10.2026 06:47 UTC
Запис оновлено
17.10.2026 06:47 UTC

Дані лота 65003806

Аукціон
Copart
Номер лота
65003806
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
300 USD
Ринкова вартість
11 500 USD
Оцінка ремонту
17 819 USD
Пробіг
122 961 миля · 197 887 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Додаткове пошкодження
Бокова частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
MI - Detroit / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, MI
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
17.10.2026 06:46 UTC
В архіві з
11.10.2026 09:33 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 09:33 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка300 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість11 500 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка300 USDCopart
дані станом на 17 жовт. 2026 р.Ринкова вартість11 500 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 65003806 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 65003806 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики BMW X1

VIN
WBXHT3C32J5L27931
Назва
BMW X1 2018
Марка
BMW
Модель
X1
Рік
2018
Кузов
sport_utility_vehicle
Тип ТЗ
automobile
Колір
Сріблястий
Двигун
2.0L 4
Об’єм
2 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 09:33 UTC
Картку оновлено
17.10.2026 06:47 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2016 X1250 USD
2016 X13 150 USD
2018 X11 100 USD
2023 X112 800 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву BMW X1. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

BMW X1 2018, VIN WBXHT3C32J5L27931.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 65003806. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MI - Detroit / Lane - C. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 197 887 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE VEHICLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 300 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 65003806. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: MI - Detroit / Lane - C. Основне пошкодження: Передня частина. Додаткове пошкодження: Бокова частина. Пробіг: 197 887 км. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE VEHICLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 300 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN WBXHT3C32J5L27931 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі BMW X1 в архіві →
WBXHT3C35GP887200 — 2016 BMW X1, Передня частина (Front End), фото до ремонту
IAAIПродано 14 жовт. 2026 р.8

BMW X1

2016
VINWBXHT3C35GP887200
Лот №46107368
62 933 милі2 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
Продано за
3 150 USD
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies