VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 15.10.2026 16:51 UTC

WP1AA2A55MLB13467 Porsche Macan 2021

VIN WP1AA2A55MLB13467
💥 Передня частина🧭 81 904 км на аукціоніРухався під час приймання🔑 Ключі є📍 TX - Houston / Lane - A
Остання ставка
1 100 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
30 300 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$1 100

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Ринкова вартість
30 300 USD
1ПЕРЕД
1Передня частина

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 1 100 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 30 300 USD.
  • • Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.
Що перевірити під час огляду
  • ☐передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту
  • ☐радіатори, кондиціонер і вентилятори
  • ☐помилки SRS, ремені та подушки безпеки
  • ☐зазори капота й крил, товщина фарби спереду

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 56267216Остання ставка 1 100 USD
    Пробіг
    81 904 км (50 893 милі)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    TX - Houston / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 56267216Остання ставка 1 100 USD
    2021 PORSCHE MACAN VIN WP1AA2A55MLB13467 фото 1
    Пробіг
    50 893 милі (81 904 км)
    Пошкодження
    Передня частина
    Документ
    Майданчик
    TX - Houston / Lane - A
    Стан
    Рухався під час приймання, ключі є

    Збережено 13 фото.

Пробіг за даними аукціонів✓ без розбіжностей
81 904 км81 904 км

Дані лота 56267216

Аукціон
Аукціон
Номер лота
56267216
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
1 100 USD
Ринкова вартість
30 300 USD
Пробіг
81 904 км · 50 893 милі · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
TX - Houston / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, TX
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
15.10.2026 16:51 UTC
Запис оновлено
15.10.2026 16:51 UTC

Дані лота 56267216

Аукціон
Copart
Номер лота
56267216
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
1 100 USD
Ринкова вартість
30 300 USD
Пробіг
50 893 милі · 81 904 км · фактичний
Основне пошкодження
Передня частина
Стан
Рухався під час приймання
Ключі
Є
Документ
Майданчик
TX - Houston / Lane - A
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, TX
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
15.10.2026 16:50 UTC
В архіві з
10.10.2026 11:03 UTC
Запис оновлено
10.10.2026 11:03 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка1 100 USDАукціон
дані станом на 10 жовт. 2026 р.Ринкова вартість30 300 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка1 100 USDCopart
дані станом на 15 жовт. 2026 р.Ринкова вартість30 300 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 56267216 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 56267216 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Porsche Macan

VIN
WP1AA2A55MLB13467
Назва
Porsche Macan 2021
Марка
Porsche
Модель
Macan
Рік
2021
Кузов
sport_utility_vehicle
Тип ТЗ
automobile
Колір
Синій
Двигун
2.0L 4
Об’єм
2 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
10.10.2026 11:03 UTC
Картку оновлено
15.10.2026 16:51 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2023 Macan29 000 USD
2026 Macan10 200 USD
2021 Macan17 150 USD
2021 Macan30 550 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Porsche Macan. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Porsche Macan 2021, VIN WP1AA2A55MLB13467.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 56267216. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - Houston / Lane - A. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 81 904 км. Документ: SALVAGE VEHICLE TITLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 1 100 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 56267216. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: TX - Houston / Lane - A. Основне пошкодження: Передня частина. Пробіг: 81 904 км. Документ: SALVAGE VEHICLE TITLE — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Рухався під час приймання (RUNS AND DRIVES). Ключі: Є. Остання ставка: 1 100 USD.

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Передня частина»?

Пошкодження спереду може зачіпати бампер, фари, охолодження, капот і підсилювач. Сильний удар може пошкодити лонжерони чи підрамник. на осмотре проверьте: передні лонжерони: геометрія, зварювання та сліди ремонту; радіатори, кондиціонер і вентилятори; помилки SRS, ремені та подушки безпеки. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN WP1AA2A55MLB13467 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Porsche Macan в архіві →
WP1AB2A59GLB40768 — 2016 Porsche Macan, Передня частина зліва, фото до ремонту
IAAIПродано 23 жовт. 2026 р.23
VINWP1AB2A59GLB40768
Лот №40092504
59 014 миль3 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies