VINRentgenІсторія автомобіля за VIN.
Звіт за VINоновлено 16.10.2026 23:11 UTC

ZACCJBDT7GPD22570 Jeep Renegade 2016

VIN ZACCJBDT7GPD22570
💥 Підтоплення🔑 Ключі є📍 IN - Indianapolis / Lane - C
Остання ставка
275 USD
Аукціон, 9 жовт. 2026 р.
Ринкова вартість
8 750 USD
до пошкодження (ACV)
Записів в архіві
2
за цим VIN
Фото з аукціонів
13
до ремонту

Сторінка та фото · видалення після оплати

Остання ставка · Аукцион
9 жовт. 2026 р.
Остання ставка
$275

Фото з аукціону — до ремонту

13 фото
Copart · фото аукціону · 9 жовт. 2026 р.
1 / 13

Пошкодження

Серйозні
Основне пошкодження
Підтоплення
Стан
Ключі
Є
Документ
Оцінка ремонту аукціоном
6 691 USD
Ринкова вартість
8 750 USD
1ПЕРЕД
1Підтоплення

Що це означає для покупця

  • • Документ Документ Salvage: позначка про пошкодження чи страхове списання; правила залежать від регіону.
  • • Підсумок продажу не опубліковано. Остання ставка: 275 USD.
  • • Ринкова вартість до пошкодження: 8 750 USD.
  • • Вода може пошкодити проводку, роз’єми й блоки, спричинити корозію та плісняву. Частина проблем проявляється згодом.
Що перевірити під час огляду
  • ☐мул і корозія під килимом та біля кріплень сидінь
  • ☐окислення роз’ємів і блоків під сидіннями
  • ☐запах вологи й конденсат у фарах
  • ☐повна діагностика електроніки

Історія VIN на аукціонах

2 записи
  1. 9 жовт. 2026 р.лот 67413916Остання ставка 275 USD
    Пошкодження
    Підтоплення
    Документ
    Майданчик
    IN - Indianapolis / Lane - C
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є
  2. 9 жовт. 2026 р.Copartлот 67413916Остання ставка 275 USD
    2016 JEEP RENEGADE VIN ZACCJBDT7GPD22570 фото 1
    Пошкодження
    Підтоплення
    Документ
    Майданчик
    IN - Indianapolis / Lane - C
    Стан
    Дозволено передпродажну підготовку, ключі є

    Збережено 13 фото.

Дані лота 67413916

Аукціон
Аукціон
Номер лота
67413916
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
275 USD
Ринкова вартість
8 750 USD
Оцінка ремонту
6 691 USD
Основне пошкодження
Підтоплення
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
IN - Indianapolis / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, IN
Статус лота
Торги завершено
В архіві з
16.10.2026 23:11 UTC
Запис оновлено
16.10.2026 23:11 UTC

Дані лота 67413916

Аукціон
Copart
Номер лота
67413916
Коли
9 жовт. 2026 р.
Статус
Статус не вказано
Остання ставка
275 USD
Ринкова вартість
8 750 USD
Оцінка ремонту
6 691 USD
Основне пошкодження
Підтоплення
Стан
Ключі
Є
Документ
Майданчик
IN - Indianapolis / Lane - C
Країна покупця
US
Регіон покупця
USA, IN
Статус лота
Торги завершено
Оновлення лота
16.10.2026 23:10 UTC
В архіві з
11.10.2026 05:49 UTC
Запис оновлено
11.10.2026 05:49 UTC

Історія цін

КолиТипСумаАукціон
9 жовт. 2026 р.Остання ставка275 USDАукціон
дані станом на 11 жовт. 2026 р.Ринкова вартість8 750 USDCopart
9 жовт. 2026 р.Остання ставка275 USDCopart
дані станом на 16 жовт. 2026 р.Ринкова вартість8 750 USDАукціон

Дані про ціну можуть бути застарілими або неточними.

Джерело запису

  • Аукціон · лот 67413916 · торги 9 жовт. 2026 р.
  • Copart · лот 67413916 · торги 9 жовт. 2026 р.

Відкритий запис аукціону: майданчик, номер лота та дата. Посилання на оригінал є, якщо його збережено.

Характеристики Jeep Renegade

VIN
ZACCJBDT7GPD22570
Назва
Jeep Renegade 2016
Марка
Jeep
Модель
Renegade
Рік
2016
Кузов
4dr_sport_utility
Тип ТЗ
automobile
Колір
Чорний
Двигун
2.4L 4
Об’єм
2.4 л
Циліндри
4
Паливо
Бензин
Коробка
Автоматична
Привід
Повний
Виставлень
2
В архіві з
11.10.2026 05:49 UTC
Картку оновлено
16.10.2026 23:11 UTC

Ціна порівняно зі схожими продажами

2017 Renegade700 USD
2018 Renegade225 USD

Підсумкові ціни продажу з архіву Jeep Renegade. Останні ставки не враховано. Уся статистика моделі →

Опис

Jeep Renegade 2016, VIN ZACCJBDT7GPD22570.

В архіві: 2 записи, 13 фотографій.

Запис 1: аукціон Аукціон, лот 67413916. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: IN - Indianapolis / Lane - C. Основне пошкодження: Підтоплення. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE FLOOD — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Є. Остання ставка: 275 USD.

Запис 2: аукціон Copart, лот 67413916. Дата торгів: 9 жовт. 2026 р.. Майданчик: IN - Indianapolis / Lane - C. Основне пошкодження: Підтоплення. Документ: CERT OF TITLE-SALVAGE FLOOD — документ із позначкою пошкодження чи списання. Стан: Дозволено передпродажну підготовку (ENHANCED VEHICLES). Ключі: Є. Остання ставка: 275 USD.

Вода може пошкодити проводку, роз’єми й блоки, спричинити корозію та плісняву. Частина проблем проявляється згодом.

Дані аукціону описують стан на момент запису. Перед купівлею потрібні огляд і діагностика.

Питання щодо цього VIN

Звідки фотографії?

Це фото лота до ремонту. У записі вказано аукціон, номер лота та дату.

Чому немає ціни продажу?

У лоті є остання ставка, але немає підтвердженої ціни продажу. Показуємо ставку окремо.

Що означає пошкодження «Підтоплення»?

Вода може пошкодити проводку, роз’єми й блоки, спричинити корозію та плісняву. Частина проблем проявляється згодом. на осмотре проверьте: мул і корозія під килимом та біля кріплень сидінь; окислення роз’ємів і блоків під сидіннями; запах вологи й конденсат у фарах. Це не оцінка вартості ремонту.

Чи можна видалити цей VIN з vinrentgen.com?

Видалення VIN ZACCJBDT7GPD22570 з vinrentgen.com платне. Сторінка та фото видаляються після підтвердження оплати. Інші сайти й аукціони це не змінює.

Схожі авто в архіві

Усі Jeep Renegade в архіві →
ZACNJBD17KPJ93825 — 2019 Jeep Renegade, Перекидання (Rollover), фото до ремонту
21 жовт. 2026 р.13
VINZACNJBD17KPJ93825
Лот №54921206
1.3 л · Бензин
Ринкова вартість
14 325 USD
ціну не вказано
ZACCJBBB5HPF94739 — 2017 Jeep Renegade, Правий бік, фото до ремонту
IAAI18
VINZACCJBBB5HPF94739
Лот №46388608
193 153 милі2.4 л · Бензин
Ринкова вартість
немає даних
ціну не вказано

Використовуємо необхідні cookies для вибору мови, повернення до оплати й збереження налаштувань.

Політика cookies
Необхідні cookies

Мова, безпека й повернення до оплати. Ці cookies забезпечують роботу сервісу.

Аналітика відвідувань

Аналітика зараз не підключена.

Аналітику вимкнено

Політика cookies